skuter na miasto

Dział poświęcony motocyklom innych marek.

Re: skuter na miasto

Postprzez buczekpan » Wt lip 16, 2019 12:20 pm

Łopata roku xclapping
Warto było by się przywitać w odpowiednim dziale
Varadero XL125 -> CBF600SA
Avatar użytkownika
buczekpan
Miłośnik
 
Posty: 617
Dołączył(a): Pn lis 27, 2017 9:06 am
Wiek: 43
Imię: Paweł
Motocykl: CBF 600SA
W siodle: <100 kkm

Re: skuter na miasto

Postprzez Glub » Wt lip 16, 2019 2:13 pm

buczekpan napisał(a):Łopata roku xclapping
Warto było by się przywitać w odpowiednim dziale
Hahaha po prostu dwa w jednym: Łopata Warning :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm

Re: skuter na miasto

Postprzez Piotrek » Pn lip 29, 2019 1:31 pm

Piotrek napisał(a):Wg mnie to proste. Motocykl ma wieksze przyspieszenie, v max itp. Motocyklem zap.....sz , stad i ryzyko wypadkow wieksze. Tez kwestia psychiki, na motocyklu czujesz sie krolem szos, na kibelku raczej trudno tak sie czuc jadac w pozycji defekacji. :naughty:

Co nie zmienia faktu, ze na miasto moze byc wygodny i poreczny maly skuter. Latwiej sie przeciskac.



Tak mysle. Nie jezdzilem. Jak zobaczycie mnie na skuterze to zastrzelcie tego z tyłu. Będzie mnie trzymal mnie na muszce. :devil:



Mylilem sie!

Skutery sa super. Jezdzilem po malej wyspie japonskiej skuterkiem 125 a zona 50 i mielismy frajde jak cholera. Jak wroce to sobie kupie. jest fun!
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Re: skuter na miasto

Postprzez Monte Christo » Wt lip 30, 2019 8:44 am

Piotrek napisał(a):
Piotrek napisał(a):Wg mnie to proste. Motocykl ma wieksze przyspieszenie, v max itp. Motocyklem zap.....sz , stad i ryzyko wypadkow wieksze. Tez kwestia psychiki, na motocyklu czujesz sie krolem szos, na kibelku raczej trudno tak sie czuc jadac w pozycji defekacji. :naughty:

Co nie zmienia faktu, ze na miasto moze byc wygodny i poreczny maly skuter. Latwiej sie przeciskac.



Tak mysle. Nie jezdzilem. Jak zobaczycie mnie na skuterze to zastrzelcie tego z tyłu. Będzie mnie trzymal mnie na muszce. :devil:



Mylilem sie!

Skutery sa super. Jezdzilem po malej wyspie japonskiej skuterkiem 125 a zona 50 i mielismy frajde jak cholera. Jak wroce to sobie kupie. jest fun!

Tia, szczególnie ta 50-tka robi wrażenie :wink: kiedyś miałem takiego jednocylindrowca ale 4-suwowego. Jak zatankowałem gorszej jakości paliwo, to kolesie na deskorolkach mnie wyprzedzali. 125-tka już co innego, zawsze utrzyma predkość, przy której człowiek się nie męczy i nie męczy innych :smile:
Chuja się zarabia, a żyje się jak hrabia.
Avatar użytkownika
Monte Christo
Użytkownik zbanowany
 
Posty: 7506
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 1:24 pm
Wiek: 43
Motocykl: nie ma
W siodle: <100 kkm

Re: skuter na miasto

Postprzez -patrick- » Wt lip 30, 2019 9:36 am

Monte Christo napisał(a):
Piotrek napisał(a):
Piotrek napisał(a):Wg mnie to proste. Motocykl ma wieksze przyspieszenie, v max itp. Motocyklem zap.....sz , stad i ryzyko wypadkow wieksze. Tez kwestia psychiki, na motocyklu czujesz sie krolem szos, na kibelku raczej trudno tak sie czuc jadac w pozycji defekacji. :naughty:

Co nie zmienia faktu, ze na miasto moze byc wygodny i poreczny maly skuter. Latwiej sie przeciskac.



Tak mysle. Nie jezdzilem. Jak zobaczycie mnie na skuterze to zastrzelcie tego z tyłu. Będzie mnie trzymal mnie na muszce. :devil:



Mylilem sie!

Skutery sa super. Jezdzilem po malej wyspie japonskiej skuterkiem 125 a zona 50 i mielismy frajde jak cholera. Jak wroce to sobie kupie. jest fun!

Tia, szczególnie ta 50-tka robi wrażenie :wink: kiedyś miałem takiego jednocylindrowca ale 4-suwowego. Jak zatankowałem gorszej jakości paliwo, to kolesie na deskorolkach mnie wyprzedzali. 125-tka już co innego, zawsze utrzyma predkość, przy której człowiek się nie męczy i nie męczy innych :smile:


e, wszystko kwestia jaka to 50tka... xdirol
miałem Kymco Super 9 i po odblokowaniu leciał 80km/h, do miasta idealny, zawsze pierwszy byłem na światłach xcrazy
miał chyba 3,8KM :naughty:
Avatar użytkownika
-patrick-
Nightmare
 
Posty: 4711
Dołączył(a): Pn cze 17, 2013 7:23 am
Lokalizacja: Poznań
Imię: Patryk
Motocykl: KTM 1290 SAT
W siodle: <100 kkm

Re: skuter na miasto

Postprzez Glub » Wt lip 30, 2019 6:51 pm

Mialem chińczyka z tesco. Byl tak wybredny ze chodzil tylko na vpowerze. Na ultimate prychał i kichał i nie jechał
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm

Re: skuter na miasto

Postprzez Lm261 » Wt lip 30, 2019 7:38 pm

Polecam Hondę PCX mile ją wspominam. xcray
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Lm261
Użytkownik
 
Posty: 156
Dołączył(a): So lip 05, 2014 7:41 am
Imię: Mirek
Motocykl: Nc750xde
W siodle: <100 kkm

Re: skuter na miasto

Postprzez Romek » Pt sie 02, 2019 7:22 am

Skuter na miasto w sezonie jest bardzo dobrą opcją jak nie najlepszą. Poręczny, pakowny, zaparkujesz pod każdym drzewem, mocy wystarczy w terenie zbudowanym pod wArunkiem , że ma 8-12 KM, przewieziesz kupę rzeczy jeżeli masz kibel pod tyłkiem, kufer i płaską podłogę pod nogami do tego jakiś schowek pod kierownicą. Dla mnie najlepszą opcją jest pojemność 125 ccm. Mało pali a wyprzedzanie traktora z przyczepą czy dziadka w Tico albo opuszczenie dużego skrzyżowania na "późnym zielonym" nie ciągnie się kilometrami i nie trwa w nieskończoność.
Avatar użytkownika
Romek
Miłośnik
 
Posty: 731
Dołączył(a): Pt sty 03, 2014 4:00 pm
Motocykl: CBF 1000A
W siodle: <100 kkm

Re: skuter na miasto

Postprzez Piotrek » Pt sie 02, 2019 11:05 pm

50 tez dawała radę ale wiadomo 125 lepsza. Ja pojezdzilem sobie relaksacyjne, po wąskich drogach, wzgórza, nad morzem, przez las. Słoneczko. Wakacje. Luz bez napinki. Pewnie do przeciskania w korkach miejskich walcząc o sekundy w dojeździe do pracy by się nie sprawdziła ale tak jak wtedy to było super
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Re: skuter na miasto

Postprzez Piotrek » So sie 03, 2019 2:18 am

No tak. Temat:”skuter na miasto” a ja się wymądrzam o okolicznościach przyrody :bash:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne marki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron