Ixil SOVE - zakupiony

Szyby, wydechy, kanapy, klocki hamulcowe, opony, torby, sakwy, tankbagi, kufry, stelaże, akcesoria elektroniczne (podgrzewane manetki, gpsy, wyświetlacze biegów, woltomierze, termometry), itp.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: Ixil SOVE - zakupiony

Postprzez nocny » Cz lut 27, 2020 8:49 am

To słabo bo tak jak pisałem na tym mniejszym jest prawie jak na oryginale. Można spróbować rozwiercić te otwory do większej średnicy. Widziałem na allegro za 50 pln używany ixil sove który był po mocnym szlifie więc możesz spróbować kupić i dopasować. Z drugiej s strony jak w googlach wpiszę dbkiller ixil to dość dużo zwraca wyników np. Na motoakcesoria.com dwie strony wyników. Na Amazonie też pierwszym z brzegu nawet informuje grosse löcher

Pozdrawiam
Marcin Jan
Pozdrawiam
Marcin Jan

mistrz prostej spod świateł
Avatar użytkownika
nocny
Maniak
 
Posty: 1774
Dołączył(a): Śr lis 28, 2012 12:51 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiek: 47
Imię: Marcin
Motocykl: CRF 1100
W siodle: <100 kkm

Re: Ixil SOVE - zakupiony

Postprzez bronasek » Cz lut 27, 2020 9:11 am

nocny napisał(a):To słabo bo tak jak pisałem na tym mniejszym jest prawie jak na oryginale. Można spróbować rozwiercić te otwory do większej średnicy. Widziałem na allegro za 50 pln używany ixil sove który był po mocnym szlifie więc możesz spróbować kupić i dopasować. Z drugiej s strony jak w googlach wpiszę dbkiller ixil to dość dużo zwraca wyników np. Na motoakcesoria.com dwie strony wyników. Na Amazonie też pierwszym z brzegu nawet informuje grosse löcher

Pozdrawiam
Marcin Jan


dziękuję za pomoc towar zamówiony . Zastanawiam się co na to panowie mundurowi bo w mojej okolicy sami karierowicze :pokey:
bronasek
Użytkownik
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pt maja 03, 2019 2:37 pm
Wiek: 38
Imię: Dariusz
Motocykl: CBF 600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: Ixil SOVE - zakupiony

Postprzez nocny » Cz lut 27, 2020 1:04 pm

Na tym glosnieszym db kilerze zrobiłem chyba z 50000 km w tym były dwie albo trzy rutynowe kontrole policji. Zero problemów. Weź pod uwagę że tłumik oznaczony jako sove jest tłumikiem komorowym a nie przelotem więc nie jest z zasady taki agresywny:)

Pozdrawiam
Marcin Jan
Pozdrawiam
Marcin Jan

mistrz prostej spod świateł
Avatar użytkownika
nocny
Maniak
 
Posty: 1774
Dołączył(a): Śr lis 28, 2012 12:51 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiek: 47
Imię: Marcin
Motocykl: CRF 1100
W siodle: <100 kkm

Re: Ixil SOVE - zakupiony

Postprzez bronasek » So mar 07, 2020 1:21 pm

nocny napisał(a):Na tym glosnieszym db kilerze zrobiłem chyba z 50000 km w tym były dwie albo trzy rutynowe kontrole policji. Zero problemów. Weź pod uwagę że tłumik oznaczony jako sove jest tłumikiem komorowym a nie przelotem więc nie jest z zasady taki agresywny:)

Pozdrawiam
Marcin Jan


Rozumiem i dziękuję za pomoc, miałbym taką małą prośbę jakiej wielkości są dziurki w tym większym db kilerze 6 wiertło?
bronasek
Użytkownik
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pt maja 03, 2019 2:37 pm
Wiek: 38
Imię: Dariusz
Motocykl: CBF 600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: Ixil SOVE - zakupiony

Postprzez nocny » Pn mar 09, 2020 4:40 pm

Niestety nie pomogę bo moto sprzedane.
PS ale tak na oko to chyba 8 mm ale też w średnica samego db byla inna.

Pozdrawiam
Marcin Jan
Pozdrawiam
Marcin Jan

mistrz prostej spod świateł
Avatar użytkownika
nocny
Maniak
 
Posty: 1774
Dołączył(a): Śr lis 28, 2012 12:51 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiek: 47
Imię: Marcin
Motocykl: CRF 1100
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Dla motocykla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości