P.U.H. Defender S.C. - Sklep Motocyklowy

Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące sklepów, salonów z motocyklami, częściami do motocykli, akcesoriami motocyklowymi, ubraniami itp.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

P.U.H. Defender S.C. - Sklep Motocyklowy

Postprzez Tiarus » Pt wrz 14, 2012 9:25 am

Nie mogłam sobie odmówić - Defender niejako rozpoczął moją przygodę z kupowaniem motocyklowych staffów.

Kupiłam u panów z Defendera Kask, pas nerkowy, ochraniacze na kolana oraz śliniak.
Opinia mega pozytywna! :biggrin:
Szybko odpowiadają na wiadomości, doradzają, jak się ma wątpliwości, nie robią problemów że coś jest nietypowe, nie robią też problemów ze zwrotem (ochraniacze okazały się znacznie za duże), mimo że to "one size".

Jak już kiedyś pisałam warto śledzić ceny na ich stronie - miewają ogromne promocje.
Bez marudzenia i "na odległość" urwałam chłopakom jakieś 25% ceny kasku towar przyszedł bez żadnych "ale".

Polecam!
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: P.U.H. Defender S.C. - Sklep Motocyklowy

Postprzez PeterS » Pt wrz 14, 2012 10:55 am

Mogę tylko potwierdzić tę opinię - przynajmniej w kwestii fachowości sprzedawców.
Z moich doświadczeń z motosklepami wychodzi, że max. 10-20% sprzedawców zna się na towarze, jest w stanie efektywnie doradzić i w ogóle podjąć rzeczową dyskusję na temat. I Defender właśnie się do nich zalicza. Reszta papla głupoty wyczytane na stonach internetowych producenta i improwizuje; ogólnie stracony czas dla kogoś, kto, interesując się danym towarem od chćby 2 dni, cos na ten temat czytał.
Co do cen - mogłyby byc niższe (odczuwalnie niższe zanotowałem w sklepie Kawaler w Katowicach, ale tam poraża słaba znajomość tematu i ogólna bierność) to już megasuper. Chociaż... przy kupnie w Defenderze kasku za ~~1.550 zł na moje pytanie o rabat, sprzedawca tylko popatrzył na mnie jakość podejrzliwie (może dlatego, że ma coś z okiem...?) i z marszu, bez ceregieli, sprzedał za 1.400zł :)
Reasumując - dla mnie jeden z żelaznych pktów w wycieczkach po motoakcesoria :thumbsup:
Avatar użytkownika
PeterS
Fanatyk
 
Posty: 3165
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 9:22 am
Lokalizacja: Audiland, woj. małopolskie
Wiek: 47
Motocykl: HH 600+ETZ 250
W siodle: 100-200 kkm

Re: P.U.H. Defender S.C. - Sklep Motocyklowy

Postprzez raphi » Pt wrz 14, 2012 11:46 am

Ja także potwierdzam powyższe opinie. Nigdy u nich nie kupowałem przez internet, ale wszystko co mam z motociuchów kupiłem u nich osobiście. I zawsze dostaję rabaty. Gdy sobie potem sprawdzam w sieci to cena jest nieco wyższa niż byłbym w stanie kupić gdzieś najtaniej z przesyłką, ale cenię sobie to, że mam pod nosem i zawsze towar można sprawdzić organoleptycznie.
Zawsze też chętnie pogadają. Sami śmigają na motocyklach, testują wiele ciuchów i naprawdę są w stanie wiele ciekawych rzeczy powiedzieć na temat rzeczy którymi handlują. Do gwarancji mam kurtkę Modeka Finn - przestały działać niektóre rzepy. Powiedzieli żebym sobie spokojnie dojeździł do końca sezonu i w zimie jak im przyniosę to oddadzą do Modeki i na pewno nie będzie problemu :)
Ściągają też różne ciekawe rzeczy na zamówienie - np. mechanizm do szybki w Nolanie N85, lub samą szybkę.

Mają duży wybór kasków, weszli w Shuberta, Shoei, mają Nolana i kilkanaście innych producentów. Są autoryzowani do sprzedaży Rukka.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: P.U.H. Defender S.C. - Sklep Motocyklowy

Postprzez klemens » Pt wrz 14, 2012 5:39 pm

Mogę tylko potwierdzić megapozytywną opinię o krakowskim Defenderze. Kupiłem tam prawie wszystkie ubranka kierownika i kierowniczki, kaski, buty, rękawice. A najwyższą notę daję im za to, że jak kiedyś do nich zajechałem (a mam do nich 200km) i chłopaki nie mieli tego, co pilnie potrzebowałem, skierowali mnie do konkurencji. Najwyższy szacun :thumbsup:
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Odp: P.U.H. Defender S.C. - Sklep Motocyklowy

Postprzez trampek » So wrz 15, 2012 6:30 am

Ja u nich kupilem kask i caly komplet odzienia procz butow. Dostalem swietna cene na C3 i jeszcze mi dorzucili koszulke brubecka. Akurat bylem w delegacji w Krakowie i zanim wybralem co trzeba spedzilem u nich dwa popoludnia na przymierzaniu. Ja na ich miejscu wyjalbym juz AK47 i przeladowal. A oni z uporem maniaka odpowiadali na pytania, przynosili kolejne rzeczy pytali co i jak i tak do znudzenia. Zawsze wszystkim polecam.
Avatar użytkownika
trampek
Maniak
 
Posty: 1879
Dołączył(a): Pn wrz 19, 2011 7:47 pm
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: Brak
W siodle: <100 kkm

Re: P.U.H. Defender S.C. - Sklep Motocyklowy

Postprzez yossarian » Pn wrz 17, 2012 7:57 pm

Ja w defenderze kupilem wszystko co mam do jezdzenia, oprocz butow. Zajalem im bardzo duzo czasu, az czulem sie w obowiazku kupic wszystko na miejscu nie zagladajac do sieci. Co nie pasowalo (disclock) moglem bez problemu oddac. Polecam bardzo.
yossarian
Użytkownik
 
Posty: 92
Dołączył(a): So cze 16, 2012 9:47 pm
Lokalizacja: Kończyce pod Krakowem
Wiek: 41
Imię: Jasiek
Motocykl: CBF600N
W siodle: <100 kkm

Re: Odp: P.U.H. Defender S.C. - Sklep Motocyklowy

Postprzez Malenstfo » Pn wrz 17, 2012 10:18 pm

trampek napisał(a):Ja u nich kupilem kask i caly komplet odzienia procz butow. Dostalem swietna cene na C3 i jeszcze mi dorzucili koszulke brubecka. Akurat bylem w delegacji w Krakowie i zanim wybralem co trzeba spedzilem u nich dwa popoludnia na przymierzaniu. Ja na ich miejscu wyjalbym juz AK47 i przeladowal. A oni z uporem maniaka odpowiadali na pytania, przynosili kolejne rzeczy pytali co i jak i tak do znudzenia. Zawsze wszystkim polecam.


No to się ceni. Może im ktoś podpowie by otworzyli sklep i w Wawce :)
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Re: P.U.H. Defender S.C. - Sklep Motocyklowy

Postprzez kurczak » Pt sty 18, 2013 12:56 am

Potwierdzam :)
Chłopaki do pogadania;) kupiłam u nich kask i parę rzeczy do cbfa. gratisy/rabaty nie są rzadkością :)

jak najbardziej polecam:)
just enjoy the ride!
Avatar użytkownika
kurczak
Nowicjusz
 
Posty: 12
Dołączył(a): N gru 23, 2012 7:00 pm
Lokalizacja: Niepołomice
Wiek: 36
Imię: Kaśka
Motocykl: Honda CBF600S
W siodle: <100 kkm

Re: P.U.H. Defender S.C. - Sklep Motocyklowy

Postprzez kura » Pt sty 18, 2013 8:50 am

Witam wszystkich,
Ja niestety nie do końca mogę potwierdzić tę mega pozytywną opinie! :kwasny: Dokładnie 17 grudnia (czyli już ponad miesiąc temu) zamówiłem u nich przez internet stopkę centralną do mojej Hondzi. Do tej pory towaru nie ma, a na dodatek nie dostałem żadnego info kiedy będzie. :crybaby: Jakiś tydzień temu sam się upomniałem to Pan miłym głosem oświadczył, że "importer nie dostarczył" czy coś takiego. Oczywiście rozumiem, że nie mają oni wpływu na importera, ale przydałoby się jakieś info (mail, telefon). :hammer:
Może marudzę i psuję Defenderowi opinię, albo jestem jakimś "pechowym wyjątkiem", ale w moim odczuciu nie tak powinna wyglądać obsługa klienta, który chce zostawić u Ciebie ponad 600 zł. :nono:
Kura // Northeim/Głogów/Żary
Avatar użytkownika
kura
Znawca
 
Posty: 456
Dołączył(a): Pn paź 22, 2012 7:31 pm
Lokalizacja: 37154, Northeim, Niemcy
Wiek: 47
Imię: Krzychu
Motocykl: Honda CBF600S '04
W siodle: <100 kkm

Re: P.U.H. Defender S.C. - Sklep Motocyklowy

Postprzez PeterS » Cz sty 31, 2013 9:40 pm

kura napisał(a): zamówiłem u nich przez internet stopkę centralną do mojej Hondzi. Do tej pory towaru nie ma, a na dodatek nie dostałem żadnego info kiedy będzie. :crybaby: Jakiś tydzień temu sam się upomniałem to Pan miłym głosem oświadczył, że "importer nie dostarczył" czy coś takiego.

Troche podobne doswiadczenia miałem kupując u nich kask. Zgadało się, że przedstawiciel producenta ma kask "testowy", który wypozycza do sklepów handlujących takimi kaskami. No to zorganizujcie taki kask do krótkiej przejażdżki i jesli mi podejdzie, to kupię u was taki nówkę. OK. Też bez odzewu, nast. mój telefon do nich, koles odpowiadał jakby w ogóle nie był w temacie (zapomniał?), że niestety ale kask jest gdzieś "w Polsce".
Nie przywiązałem jednak do tego zdarzenia zbyt dużej wagi, przyzwyczajony do tego, że w naszej posranej rzeczywistości co do zasady nie ma możliwości sprawdzenia kasku przed zakupem i de facto kupuje się kota w worku :dusgust:
Avatar użytkownika
PeterS
Fanatyk
 
Posty: 3165
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 9:22 am
Lokalizacja: Audiland, woj. małopolskie
Wiek: 47
Motocykl: HH 600+ETZ 250
W siodle: 100-200 kkm

Następna strona

Powrót do Sklepy / Salony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości