[CBF600] Prośba o weryfikację sprzedającego&sprzętu MotoRaj

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Re: Prośba o weryfikację sprzedającego i oferowanego sprzętu

Postprzez fantomas86 » So gru 22, 2012 8:15 pm

Święta prawda. Aż strach pomyśleć jak można się naciąć :censored:
Avatar użytkownika
fantomas86
Znawca
 
Posty: 401
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 1:21 pm
Lokalizacja: Wadowice
Wiek: 37
Imię: Szymon
Motocykl: Transalp xl 700 2008
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o weryfikację sprzedającego i oferowanego sprzętu

Postprzez tajland » So gru 22, 2012 9:15 pm

MisiekK napisał(a):Wiecie co, nie wiem, czy ja mam jakiegoś pecha, że tak trafiam na samych takich, czy deprechę jakąś że tak postrzegam otoczenie czy też naprawdę tacy są ludzie dzisiaj, ale ja gdzie się nie obrócę to trafiam właśnie na takich.
Tylko oszukać, wykorzystać, okraść. Kurde, skąd to się w ludziach bierze?
Zgadzam się z Krisem, że przydałaby się publiczna chłosta.

Misiek,a mi wczoraj nieco tej wiary w ludzi wróciło. Pojechałem ponad 100km po samochód. Auto już dziadek bo 11letnia Primiera. I tutaj historia jak z opowieści o handlarzach typu : panie właściel dziadek 40 rocznik jeździł tylko do kościoła i na działkę. Fakt był taki,że właścicielem faktycznie był dziadek rocznik 44,auto miało najechane 126 tkm (potwierdzone książką serwisową oraz fakturami,zakupione w polskim salonie,właściciel zatankował wczoraj pół zbiornika paliwa (tak aby Pan sobie już do domu wrócił),nówka akumulator z października,o niemal nowych oponach zimowych i super letnich nie wspomnę itp,itd. Jeszcze zrobił taką cenę,że w życiu bym nie kupił od handlarza za takie pieniądze (który też by pewnie miał od dziadka :msn-wink: ) A te łotry z salonu Nissana,który wystawił auto na sprzedaż (a wcześniej go u nich kupił i tam długi czas serwisował) skasowały dziadka 6% od transakcji.
Więc jak widzisz zdarzają się wyjątki,choć niestety potwierdzają regułę.
tajland
 

Poprzednia strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości