Tu wrzucamy oferty zakupu
Zablokowany

Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Pn sty 21, 2013 9:19 am

Kod:
Tez sie przymierzam do zakupu e55 jak ktos bedzie zainteresowany nowym to mozemy powalczyc razem o cene przy kilku sztukach.


Z tego co widzę, to już jest trzech chętnych:Malenstfo, Mikepl i ja.Może rzeczywiście dało by się coś ponegocjować w sklepie. Ja Chcę kupić Givi E55N Maxia III.

Re: stelaż do kufra Givi E55T Tech Maxia III

Pn sty 21, 2013 9:34 am

Ja na pewno będę kupował stelaz, płytę i kufer (52 albo 55) na koniec stycznia więc jak coś to się podłączam. Tylko najpierw moto.

Odp: stelaż do kufra Givi E55T Tech Maxia III

Pn sty 21, 2013 7:30 pm

Przemkry napisał(a):Ja na pewno będę kupował stelaz, płytę i kufer (52 albo 55) na koniec stycznia więc jak coś to się podłączam. Tylko najpierw moto.

Ja juz tez jestem przygotowany do zakupu. W zasadzie rozważam jeszcze czy 52 czy 55 i ten stelaz naszego kolegi.

Re: stelaż do kufra Givi E55T Tech Maxia III

Pn sty 21, 2013 7:47 pm

Ja tez jestem za ale dopiero na poczatku lutego moge myslec o zakupie :/

Re: stelaż do kufra Givi E55T Tech Maxia III

Pn sty 21, 2013 9:16 pm

Widzę że jest tu kilki chętnych. Ja też w okolicach lutego bym nabył E55 + mocowania( stelaż + płyta) . Pytanie tylko jak to zrobić, bo nie mieszkamy na jednej ulicy, a i sklep przy tejże ulicy nie leży ? Ktoś ma jakiś pomysł, albo sprawdzony patent?

Re: stelaż do kufra Givi E55T Tech Maxia III

Pn sty 21, 2013 9:35 pm

Polbaj napisał(a):Widzę że jest tu kilki chętnych. Ja też w okolicach lutego bym nabył E55 + mocowania( stelaż + płyta) . Pytanie tylko jak to zrobić, bo nie mieszkamy na jednej ulicy, a i sklep przy tejże ulicy nie leży ? Ktoś ma jakiś pomysł, albo sprawdzony patent?


No bez problemu jedna osoba napisze ze chce to i to jaka bedzie cena za calosc ale wysylka do roznych osob i sprawa zalatwiona :)

Jak sie zdecydujemy co dokladnie to skrobniemy jeden e-mail do motobagaz.pl i zobaczymy :)

Re: stelaż do kufra Givi E55T Tech Maxia III

Pn sty 21, 2013 9:43 pm

+1 zestaw - stelaż, płyta, kufer - tyle, że też myślę czy E52 czy E55.
może uda się zniżkę jakąś wtedy wynegocjować jeszcze :)

Re: stelaż do kufra Givi E55T Tech Maxia III

Pn sty 21, 2013 9:53 pm

turos: +1 zestaw - stelaż, płyta, kufer - tyle, że też myślę czy E52 czy E55.
Malenstfo: +1 zestaw - stelaż, płyta, kufer - tyle, że też myślę czy E52 czy E55.

Re: stelaż do kufra Givi E55T Tech Maxia III

Wt sty 22, 2013 6:40 am

No to jedziemy dalej:)

turos: +1 zestaw - stelaż, płyta, kufer - tyle, że też myślę czy E52 czy E55.
Malenstfo: +1 zestaw - stelaż, płyta, kufer - tyle, że też myślę czy E52 czy E55.
Polbaj:+1 Kufer - Givi E55N, stelaż , płyta + Oparcie E111 do kufra Givi E55 Maxia III ( stelaż oczywiście do CBF600 :msn-wink: )

Ja też się wahałem między E52 a E55, ale E52 mi się najzwyczajniej w świecie nie podoba. Kufer i tak kupuje się raz na kilka motocykli więc decyzja ostateczna padła na E55.

Re: stelaż do kufra Givi E55T Tech Maxia III

Wt sty 22, 2013 7:25 am

turos: +1 zestaw - stelaż, płyta, kufer - E55 - stelaż do CBF 500
Malenstfo: +1 zestaw - stelaż, płyta, kufer - tyle, że też myślę czy E52 czy E55.
Polbaj:+1 Kufer - Givi E55N, stelaż , płyta + Oparcie E111 do kufra Givi E55 Maxia III ( stelaż oczywiście do CBF600 :msn-wink: )
Zablokowany