Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Widział ktoś nową 500kę na żywo?

Pn maja 20, 2013 12:41 pm

Wodzial ktos te nowe cuda od Hondy na zywo? Sa juz w salonach, ciekawe jak to jezdzi? Czekam na jakies wpisy od posiadaczy nowych 500ek ale cos nie moge sie doczekac...

Widział ktoś nową 500kę na żywo?

Pn maja 20, 2013 12:53 pm

Widziałem na żywo w Motoriscie:-)

Ale nie jeździłem

Re: Widział ktoś nową 500kę na żywo?

Pn maja 20, 2013 3:17 pm

Widziałam, ale nie jeździłam. Pewnie jakieś jazdy testowe będą "niebawem" możliwe ;)

Re: Widział ktoś nową 500kę na żywo?

Pn maja 20, 2013 4:12 pm

Dominika, Mikolaj
Przymierzaliscie sie moze, wygodna jest? Jak z wysokoscia siedzenia, tak jak w CBF 500?

Re: Widział ktoś nową 500kę na żywo?

Pn maja 20, 2013 6:57 pm

Mogę porównywać tylko do NC700X.
Moja jest wygodniejsza.

Re: Widział ktoś nową 500kę na żywo?

Wt maja 28, 2013 8:56 am

widziałem i jeździłem :D

całkiem fajne moto. leciutkie i można się na nim całkiem fajnie składać. brzmienie przy kręceniu na wyższych obrotach przyjemne :D

podczas F&S w radomiu był chłopak który poginał na CB500R. i poginał tą pińcetką całkiem ostro. objeżdżał praktycznie wszystkich na torze :)

Re: Widział ktoś nową 500kę na żywo?

Wt maja 28, 2013 9:46 pm

Siedziałem na CBR 500 na targach w Poznaniu i jedyne co mogę powiedzieć, że wydawała mi się taka wątła, nawet w porównaniu do CBF 500 :smile:.

Re: Widział ktoś nową 500kę na żywo?

Śr maja 29, 2013 10:59 pm

konjo8ds napisał(a):widziałem i jeździłem :D

całkiem fajne moto. leciutkie i można się na nim całkiem fajnie składać. brzmienie przy kręceniu na wyższych obrotach przyjemne :D

podczas F&S w radomiu był chłopak który poginał na CB500R. i poginał tą pińcetką całkiem ostro. objeżdżał praktycznie wszystkich na torze :)


Optymistyczne wiesci, mimo, ze na papierze moc i moment nie powalaja to jednak praktyka wyglada lepiej. A dobry kierowca (jak ten łebas w Radomiu) potrafi wycisnac wiele nawet ze slabszej maszyny. Fajnie, ze Honda zapelnila pustke po CB 500 i CBF 500.
A jak z jakoscia wykonania?

Re: Widział ktoś nową 500kę na żywo?

Śr maja 29, 2013 10:59 pm

konjo8ds napisał(a):widziałem i jeździłem :D

całkiem fajne moto. leciutkie i można się na nim całkiem fajnie składać. brzmienie przy kręceniu na wyższych obrotach przyjemne :D

podczas F&S w radomiu był chłopak który poginał na CB500R. i poginał tą pińcetką całkiem ostro. objeżdżał praktycznie wszystkich na torze :)


Optymistyczne wiesci, mimo, ze na papierze moc i moment nie powalaja to jednak praktyka wyglada lepiej. A dobry kierowca (jak ten łebas w Radomiu) potrafi wycisnac wiele nawet ze slabszej maszyny. Fajnie, ze Honda zapelnila pustke po CB 500 i CBF 500.
A jak z jakoscia wykonania?

Re: Widział ktoś nową 500kę na żywo?

Cz maja 30, 2013 1:44 pm

Wczoraj na mojej wsi widziałem, leciała od Krakowa w stronę Alwernii, nowiutka CBR 500. Fajnie to buczy :)
Odpowiedz