P.U.H. Defender S.C. - Sklep Motocyklowy

Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące sklepów, salonów z motocyklami, częściami do motocykli, akcesoriami motocyklowymi, ubraniami itp.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: P.U.H. Defender S.C. - Sklep Motocyklowy

Postprzez raphi » Cz sty 31, 2013 9:52 pm

kura napisał(a):Witam wszystkich,
Ja niestety nie do końca mogę potwierdzić tę mega pozytywną opinie! :kwasny: Dokładnie 17 grudnia (czyli już ponad miesiąc temu) zamówiłem u nich przez internet stopkę centralną do mojej Hondzi. Do tej pory towaru nie ma, a na dodatek nie dostałem żadnego info kiedy będzie. :crybaby: Jakiś tydzień temu sam się upomniałem to Pan miłym głosem oświadczył, że "importer nie dostarczył" czy coś takiego. Oczywiście rozumiem, że nie mają oni wpływu na importera, ale przydałoby się jakieś info (mail, telefon). :hammer:
Może marudzę i psuję Defenderowi opinię, albo jestem jakimś "pechowym wyjątkiem", ale w moim odczuciu nie tak powinna wyglądać obsługa klienta, który chce zostawić u Ciebie ponad 600 zł. :nono:

Oni mają siedzibę 3 km ode mnie. Mogę tam podjechać i ich opierd***ć w Twoim imieniu :) Tym bardziej że planuję tam podjechać lada moment ze swoją kurtałką modeki do gwarancyjnej wymiany rzepów.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: P.U.H. Defender S.C. - Sklep Motocyklowy

Postprzez kura » Cz sty 31, 2013 10:45 pm

raphi napisał(a):Oni mają siedzibę 3 km ode mnie. Mogę tam podjechać i ich opierd***ć w Twoim imieniu :) Tym bardziej że planuję tam podjechać lada moment ze swoją kurtałką modeki do gwarancyjnej wymiany rzepów.

Dzięki raphi, ale stopka juz dotarła :clap: Dokładnie 23 stycznia. W innym dziale opisywałem jej montaż.
Kura // Northeim/Głogów/Żary
Avatar użytkownika
kura
Znawca
 
Posty: 456
Dołączył(a): Pn paź 22, 2012 7:31 pm
Lokalizacja: 37154, Northeim, Niemcy
Wiek: 47
Imię: Krzychu
Motocykl: Honda CBF600S '04
W siodle: <100 kkm

Re: P.U.H. Defender S.C. - Sklep Motocyklowy

Postprzez PeterS » Wt maja 21, 2013 10:06 am

PeterS napisał(a):
kura napisał(a): zamówiłem u nich przez internet stopkę centralną do mojej Hondzi. Do tej pory towaru nie ma, a na dodatek nie dostałem żadnego info kiedy będzie. :crybaby: Jakiś tydzień temu sam się upomniałem to Pan miłym głosem oświadczył, że "importer nie dostarczył" czy coś takiego.

Troche podobne doswiadczenia miałem kupując u nich kask. Zgadało się, że przedstawiciel producenta ma kask "testowy", który wypozycza do sklepów handlujących takimi kaskami. No to zorganizujcie taki kask do krótkiej przejażdżki i jesli mi podejdzie, to kupię u was taki nówkę. OK. Też bez odzewu, nast. mój telefon do nich, koles odpowiadał jakby w ogóle nie był w temacie (zapomniał?), że niestety ale kask jest gdzieś "w Polsce".
Nie przywiązałem jednak do tego zdarzenia zbyt dużej wagi, przyzwyczajony do tego, że w naszej posranej rzeczywistości co do zasady nie ma możliwości sprawdzenia kasku przed zakupem i de facto kupuje się kota w worku :dusgust:

Historia zatoczyła koło i tydzień temu dzwoniłem do nich (oficjalnego dealera) ws. mozliwości przetestowania Shoei`a. Koleś miał zadzwonić do oficjalnego hiperdealera i coś ustalić i mi oddzwonić. Oczywiście do mnie nie oddzwonił, co z resztą jakoś specjalnie mnie nie dziwi. A mówią, że pieniądze leżą na ulicy, trzeba się tylko po nie schylić...
Avatar użytkownika
PeterS
Fanatyk
 
Posty: 3165
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 9:22 am
Lokalizacja: Audiland, woj. małopolskie
Wiek: 47
Motocykl: HH 600+ETZ 250
W siodle: 100-200 kkm

Re: P.U.H. Defender S.C. - Sklep Motocyklowy

Postprzez raphi » Wt maja 21, 2013 11:16 am

Czyli kolejny fajny punkt schodzi na złą drogę.. :( Smutne. Ja kupiłem u nich wszystko w co można się ubrać. Od stóp do głów + kominiarki, kondony przeciwdeszczowe, tankbaga i pewnie parę innych rzeczy o których teraz nie pamiętam. Zostawiłem u nich z 4 i pół koła...
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: P.U.H. Defender S.C. - Sklep Motocyklowy

Postprzez PeterS » So maja 25, 2013 7:39 am

W jakieś 2 godz. po napisaniu przeze mnie ww. posta oddzwonili - że kask jest gdzieś w Polsce, że bodaj w nast. tyg. możliwe byłoby się umówienie na jezdę testową. Zupełnie jakby przeczytali mój post o Defenderze.
Enyłej, po tygodniu od mojego pierwszego telefonu już nie byłem zainteresowany - temat przestał byc dla mnie aktualny, tym bardziej nie byłby aktualny w 2 tygodnie po moim telefonie ws. jazdy testowej.
Ogólnie odczucia mam lekko mieszane :wacko: Dalej sobie cenię ich znajomość przedmiotu, ale pewne tematy sobie z nimi raczej odpuszczę.
Avatar użytkownika
PeterS
Fanatyk
 
Posty: 3165
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 9:22 am
Lokalizacja: Audiland, woj. małopolskie
Wiek: 47
Motocykl: HH 600+ETZ 250
W siodle: 100-200 kkm

Re: P.U.H. Defender S.C. - Sklep Motocyklowy

Postprzez anilove » So lis 02, 2013 9:43 am

Ja z mężem też niestety nie mamy dobrych doświadczeń z Defenderem. Zamówiliśmy kask, miał być do 3 tygodni, po tym czasie sami musieliśmy się upominać i okazało się, że są jakieś problemy u dostawcy z tym kaskiem, powiedziano nam, że mamy dalej czekać bo na pewno będzie niebawem skoro jest zamówiony. Po 3 tyg obsługa znowu się nie pofatygowała, żeby zadzwonić - że jednak kasku nie będzie, sami dzwoniliśmy. Ten sam kask zamówiliśmy gdzie indziej w Krk, kask dotarł szybko i bezproblemowo z o wiele lepszą obsługą przy okazji.
Avatar użytkownika
anilove
Nowicjusz
 
Posty: 11
Dołączył(a): Wt paź 29, 2013 4:20 pm
Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska
Wiek: 40
Imię: Ania
Motocykl: Honda NC700X
W siodle: <100 kkm

Re: P.U.H. Defender S.C. - Sklep Motocyklowy

Postprzez Jurek » Cz lis 20, 2014 9:25 pm

Dorzuce od siebie + dla Defendera.
We wtorek zamówienie, czwartek tj. dzisiaj w południe kurier z przesyłką.
Wszystko szybko, sprawnie i kompetentnie. Kontakt mailowy również super.
Polecam. :thumbsup:
Jurek
 

Poprzednia strona

Powrót do Sklepy / Salony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron