Tu wrzucamy oferty zakupu
Odpowiedz

Re: Różnice cen w sklepach intetrnetowych...no comments

N maja 19, 2013 11:44 am

W mordeczkę... byłem u nich w sobotę z córką kupić jej kurtkę, ale na śmierć zapomniałem zapytać o ten aku.
Mają drogo, to fakt, ale wśród całej ich oferty zawsze można coś ciekawego wyczaić.
Kurtka z podpinką, membraną, ochraniaczami kupiona za 350zł, więc nie zawsze jest źle.

Re: Różnice cen w sklepach intetrnetowych...no comments

N maja 19, 2013 4:06 pm

Moze i pomylka ale inne aku tez solidnie kosztuja

Re: Różnice cen w sklepach intetrnetowych...no comments

Cz maja 30, 2013 6:07 am

Moto-akcesoria to ździercy oderwani od rzeczywistości. Ostatnio chcieli mi wmówić, że jak kupię u nich kask z pinlockiem to się to będzie piekielnie opłacało. Zmienili zdanie jak im powiedziałem ile taki kask + pinlock kosztuje u konkurencji i na Allegro. Nie wróżę im przyszłości w biznesie jak tak dalej będą bujać w obłokach z cenami.

Re: Różnice cen w sklepach intetrnetowych...no comments

Cz maja 30, 2013 7:44 am

Pomimo że mają drogo, to jednak zawsze ktoś w salonie się kręci i coś kupuje. Jak już pisałem nie wszystko mają drogo, i przecież zawsze można się potargować.
W dobie internetowych zakupów, takim sklepom naprawdę jest się ciężko utrzymać. Trzeba zatowarowac sklep, utrzymać personel, opłacić zobowiązania (zus,energia,ogrzewanie...) więc łatwo nie jest. By przeżyć trzeba być elastycznym i naprawdę dobrze kombinować.
Każdy chce kupować tanio, ale ten kij ma dwa końce. :hammer:

Re: Różnice cen w sklepach intetrnetowych...no comments

Cz maja 30, 2013 11:23 am

Zgoda, tylko, że mają sklep internetowy a więc i ceny mogą mieć internetowe, i co chwilę otwierają nowe salony...gdzie tu logika. Z jednej strony "walczą " o utrzymanie rynku, inwestują w nowe sklepy a z drugiej takie ceny....

Re: Różnice cen w sklepach intetrnetowych...no comments

Cz maja 30, 2013 1:01 pm

A' propos "nowych salonów" to w sobotę 1 czerwca 2013 otwierają w Łodzi.
Przejdę się zobaczyć bo podobno mają być jakieś promocje ;-)

Re: Różnice cen w sklepach intetrnetowych...no comments

N cze 02, 2013 9:14 pm

To są dwa różne akumulatory, jeden to YTX9 a drugi YTZ10. A, że w moto akcesoriach jest kurew..ko drogo to fakt niezaprzeczalny.

Re: Różnice cen w sklepach intetrnetowych...no comments

Pn cze 03, 2013 11:28 am

Polbaj napisał(a):Zgoda, tylko, że mają sklep internetowy a więc i ceny mogą mieć internetowe, i co chwilę otwierają nowe salony...gdzie tu logika. Z jednej strony "walczą " o utrzymanie rynku, inwestują w nowe sklepy a z drugiej takie ceny....

Co innego sklep internetowy, a co innego sprzedaż przez internet.
Najcześciej sklepy internetowe bazują na konkretnym kliencie, dla którego zamawiają towar. Nie muszą go mieć na stanie. Nie inwestuja środków. Nie potrzebuja ogromego magazynu. Nie potrzebują licznego personelu itd.
Ceny mogą być wtedy niższe, bo niższe są koszty.
By uruchomić i zatowarować sklep stacjonarny, trzeba nie małej kasy. Albo masz towar i klientów, albo nie masz nic.
Niezaprzeczalną zaletą jest fakt, że możesz podjechć, przymierzyć, pomacać i dokonać wyboru bez ryzyka że to co zamówiłeś przez internet, jest dokładnie tym, czego się spodziewałeś.
Często po doliczeniu kosztów przesyłki /lub ew. zwrotu/, czasu oraz stresu, różnica w cenie może nie być już tak oczywista.
Odpowiedz