Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Zablokowany

Re: Pomoc w ocenie Motocykla :)

Wt cze 04, 2013 7:37 pm

Dzięki za odp ;) co jeszcze mógłbym dokładniej sprawdzić ? Coś wam się rzuciło w oczy ? Wiem że CBF jest niezawodnym moto, ale czy coś jest, co szybko się psuje ? A co myślicie o ratach ? To jest kredyt taki jak na pralkę w media-markt, bez ac i wpisu do dowodu, małe oprocentowanie więc myślę że jest spoko ;)

Re: Pomoc w ocenie Motocykla :)

Wt cze 04, 2013 8:22 pm

moto-kris.pl napisał(a):Dzięki za odp ;) co jeszcze mógłbym dokładniej sprawdzić ? Coś wam się rzuciło w oczy ? Wiem że CBF jest niezawodnym moto, ale czy coś jest, co szybko się psuje ? A co myślicie o ratach ? To jest kredyt taki jak na pralkę w media-markt, bez ac i wpisu do dowodu, małe oprocentowanie więc myślę że jest spoko ;)

Co do rat, to zależy od tego czy cię stać na zakup za gotówkę, czy też nie? Ja swój kupiłem na raty, bo kasy luźnej nie było.

Re: Pomoc w ocenie Motocykla :)

Wt cze 04, 2013 8:27 pm

no nie bardzo, bo muszę się jeszcze cały ubrać, a to jest na w miarę dobra opcja. I na jakich zasadach to brałeś ?

Re: Pomoc w ocenie Motocykla :)

Śr cze 05, 2013 6:43 am

Ten przełącznik po prawej stronie z guzikiem rozrusznika, tak to większych bolączek Honda nie ma. Sprawdź podświetlenie tablicy, czy żarówka się nie przepaliła. ;)
Tak to standardowo: klocki, tarcze, główka ramy, napęd, zawias czy oleju nie puszcza/nie zaczyna się pocić, czy owiewki z tyłu nie pogubiły plastikowych łączeń (takie od spodu motocykla), zamek bagażnika czy działa. zestaw kluczy czy jest pod siedzeniem, instrukcja motocykla czy jest.
No i szykuj, gdzieś 1,5k na ubranie :) testy odzieży, kasków masz w odpowiednim dziale na forum.
pzdr i powodzenia :thumbsup:

Re: Pomoc w ocenie Motocykla :)

Śr cze 05, 2013 8:14 am

Dzięki bardzo ;) czyli już wiem na co zwrócić uwagę jak pojadę :) powiem Ci szczerze, że ja już sobie skompletowałem strój i wynosi mnie to 4500, ale że pracuje w sklepie z akcesoriami do motocykli to będę miał trochę taniej ;)
a może mi ktoś jeszcze udzielić rad związanych z wzięciem tego moto na raty ? czy ktoś miał podobny przypadek ?
Zablokowany