Tu wrzucamy oferty zakupu
Odpowiedz

Bagster

Wt lip 09, 2013 7:32 am

Zastanawiam się nad zakupem takiego ustrojstwa na zbiornik :msn-wink:
Ma ktoś na zbyciu?
Może dam się namówić na zakup :biggrin: :smoke:

Re: Bagster

Wt lip 09, 2013 2:24 pm

Jurek, po cholerę tobie to?

Chcesz sobie porysować/zmatowić lakier na zbiorniku, to weź no zmywak z kuchni, parę minut pośmigaj nim po zbiorniku i gotowe... :rolleyes: :msn-wink:

Re: Bagster

Wt lip 09, 2013 2:52 pm

goramo jakoś taki głupi pomysł mi przyszedł do głowy :wacko:

Re: Bagster

Wt lip 09, 2013 4:15 pm

goramo napisał(a):
Chcesz sobie porysować/zmatowić lakier na zbiorniku, to weź no zmywak z kuchni, parę minut pośmigaj nim po zbiorniku i gotowe... :rolleyes: :msn-wink:


A bagster to przypadkiem nie ma za zadanie przedłużyć żywotności tego lakieru na zbiorniku? :)

Re: Bagster

Wt lip 09, 2013 4:40 pm

Dominika napisał(a):
goramo napisał(a):
Chcesz sobie porysować/zmatowić lakier na zbiorniku, to weź no zmywak z kuchni, parę minut pośmigaj nim po zbiorniku i gotowe... :rolleyes: :msn-wink:


A bagster to przypadkiem nie ma za zadanie przedłużyć żywotności tego lakieru na zbiorniku? :)


Tia...

Jakoś mało w to wierzę, że ten "worek" jest na tyle super-hiper szczelny, że nie będzie tam się gromadził kurz i syf pod spodem. Zwłaszcza jak ktoś dużo jeździ i nieobce są mu przeloty w różnych warunkach pogodowych i drogowych (kurz z drogi, deszcz i bryzgająca mazia spod kół samochodów,....).
Po jakimś czasie zawsze się coś tam pod ten pokrowiec dostanie. :rolleyes:

Moim zdaniem lepiej już gdy zbiornik jest odkryty i się go co jakiś czas porządnie umyje i nawoskuje.


Jeśli jednak ktoś ma ogromną ochotę na taki kondon na zbiorniku, to proszę. Każdy może sobie robić według swojego uznania.

Re: Bagster

Śr lip 10, 2013 10:52 am

Tak, widziałem już parę zbiorników po bagsterach. Wszystkie zmasakrowane i porysowane.
Dla mnie bagster to jakaś porażka. Wygląda jak kupa, jest w cholerę drogi i rysuje zbiornik. Ma po prostu same wady.

Re: Bagster

Śr lip 10, 2013 12:32 pm

Jurek napisał(a):goramo jakoś taki głupi pomysł mi przyszedł do głowy :wacko:

Wiem o co chodzi. Masz już wszystko i od dawna nie kupiłeś nowego gadżetu do moto więc wykoncypowałeś bagstera :P

Re: Bagster

Śr lip 10, 2013 1:19 pm

podobno, gdy benzyna dostanie sie pod bagstera i nie zostanie wytarta, potrafi wyparzyć lakier :wallbash:

Re: Bagster

Śr lip 10, 2013 5:03 pm

raphi napisał(a):Wiem o co chodzi. Masz już wszystko i od dawna nie kupiłeś nowego gadżetu do moto więc wykoncypowałeś bagstera :P

Raphi wszystkiego nie mam,ale w 100% masz rację :thumbsup:
Bez kitu coś mi odbija ostatnio :wacko:

Re: Bagster

Cz lip 11, 2013 7:41 am

Jurek - widziałem gdzieś grawerowane dekielki "Born to ride" na zbiorniczek płynu hamulcowego :) Pewnie wyjdzie taniej ;)
Odpowiedz