Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Re: wielka stopa

Śr sie 07, 2013 2:14 pm

pijam butelkowe :-P

Re: wielka stopa

Śr sie 07, 2013 3:01 pm

W CBFie już od dawna wkur... :censored: mnie boczna stopka.I myślałem wystrugać sobie coś podobnego,ale z racji tego,że nie mam za bardzo możliwości to byłbym zainteresowany zakupem :msn-wink:

Odp: wielka stopa

Śr sie 07, 2013 7:24 pm

Kolejna rzecz którą można przytrzeć na torze ;-) CBF'a i tak znika w oczach u niektórych wymiataczy zakrętowych. Podnóżki, centralka, gmole, teraz też kosa ;-)

Re: wielka stopa

Pt sie 09, 2013 7:18 am

Mi w Kretowinach kosa przeszła przez 2 puszki i straciłem lusterko. Od tego czasu wożę pod siodłem blachę gr 3mm i styka :msn-wink:

wielka stopa

Pt sie 09, 2013 8:03 am

rupert napisał(a):Mi w Kretowinach kosa przeszła przez 2 puszki i straciłem lusterko. Od tego czasu wożę pod siodłem blachę gr 3mm i styka :msn-wink:

Taką z listów inpostu?

Re: wielka stopa

Pt sie 09, 2013 9:05 am

A takie ustrojstwo ktoś ma? Osiemnaście złotych raptem kosztuje, tylko zastanawiam się czy aby szcztywność tego tworzywa jest wystarczająca.. :cool:

Obrazek

Odp: wielka stopa

Pt sie 09, 2013 9:57 am

MrGlub napisał(a):
rupert napisał(a):Mi w Kretowinach kosa przeszła przez 2 puszki i straciłem lusterko. Od tego czasu wożę pod siodłem blachę gr 3mm i styka :msn-wink:

Taką z listów inpostu?

Nie. Ta z listow za cienka. Raczej nie wytrzyma naporu kosy

wielka stopa

Pt sie 09, 2013 10:55 am

Ja podkladalem pod kosę SIlverWinga, dawała radę a Silver, cięższy od NCka.

Re: wielka stopa

Pt sie 09, 2013 2:34 pm

A ja, za darmo, parkuję moto tam gdzie się stopka nie zapada... :devil: :twisted: :tongue:

Odp: wielka stopa

Pt sie 09, 2013 4:51 pm

MrGlub napisał(a):Ja podkladalem pod kosę SIlverWinga, dawała radę a Silver, cięższy od NCka.

Cały silverwing się zmiescil pod kosę Twojego skutera? Duuuzy musi być :-P
Odpowiedz