Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Handbary do NC700

Śr lip 17, 2013 8:27 pm

Co sądzicie o takich handbarach do NCX-a? Mnie się podobają, ale są cholernie drogie. :wallbash:

Obrazek

Re: Handbary do NC700

Cz lip 18, 2013 7:01 am

fajnie to wygląda widziałem na żywo w honda plaza (sam sie zastanawiam nad kupnem). jednak usłyszałem że mogą ocierać o oryginalną szybę nie miałem jak sprawdzić czy jest tak jak mowi sprzedawca bo nc który stał obok mnie miał wysoka szybe.

Re: Handbary do NC700

Cz lip 18, 2013 7:16 am

to jest kobra sw-motech, i wygląda zaje...
ale jest problem z szybami, oryginalna jest mała, ale każda akcesoryjna jest bardzo szeroka z dołu i mam obawy co do ograniczenia ruchu kierownicy - trzeba wypraktykować

Re: Handbary do NC700

Cz sie 22, 2013 11:55 am

igrazka - kupiłaś te handbary ? pasują Ci ? bo szukam czegoś dla siebie ale nie wiem czy hamulec ręczny (ten od automatu) nie przeszkadza w ich montowaniu - mi nikt w żadnym salonie czy sklepie jak na razie nie wynalazł nic pasuącego ;/ albo przeszkadza hamulec albo szybka ;/

http://www.nc700.co.uk/index.php?/topic ... ent/page-2

tutaj acebisa wyglądają na bezkolizyjne jednak z wyglądu na zdjęciach nie chwytają za serce

Re: Handbary do NC700

Cz sie 22, 2013 11:57 am

Widziałem Zibiego handbary i są zajebiste :)

Re: Handbary do NC700

So sie 24, 2013 8:09 am

doro napisał(a):igrazka - kupiłaś te handbary ? pasują Ci ? bo szukam czegoś dla siebie ale nie wiem czy hamulec ręczny (ten od automatu) nie przeszkadza w ich montowaniu - mi nikt w żadnym salonie czy sklepie jak na razie nie wynalazł nic pasuącego ;/ albo przeszkadza hamulec albo szybka ;/

http://www.nc700.co.uk/index.php?/topic ... ent/page-2

tutaj acebisa wyglądają na bezkolizyjne jednak z wyglądu na zdjęciach nie chwytają za serce


mam te acerbisy : Obrazek i odpowiadam że tylko wyglądają zajebiście a są slabe w użytkowaniu

ja natomiast skupiłbym się na tym modelu: Obrazek

Re: Handbary do NC700

N sie 25, 2013 6:49 am

Mam pytanko: po co Wam te wszystkie klamoty? Nie podoba Wam sie wersja fabryczna? :devil:

N sie 25, 2013 7:12 am

Jak każdy turystyk wymaga doposażenia.

Re: Handbary do NC700

N sie 25, 2013 4:14 pm

sikor napisał(a):Mam pytanko: po co Wam te wszystkie klamoty? Nie podoba Wam sie wersja fabryczna? :devil:

W grudniu będzie wiało :sad:

Re: Handbary do NC700

Pn sie 26, 2013 9:49 am

wiać zacznie już w listopadzie a w grudniu piździć :-D
Odpowiedz