Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

kufry hondy do cbf 600, nie wiem czy pasują

N mar 11, 2012 8:38 pm

Witam!
Otóż mam możliwość zakupienia dwóch bocznych kufrów marki HONDA. Tylko czy nie wiem, czy będą pasować do mojej z 2004.Czy mocowania stelaży pasują zarówno do starych cbfek 04-07 jak i do nowych cbfek? Czy honda wypuściła dwa różne rodzaje?(sprzedawca zakupił kufry z motórem i nigdy nie używał)

Re: kufry hondy do cbf 600, nie wiem czy pasują

N mar 11, 2012 9:06 pm

no to masz problem taki sam jak ja mialem
viewtopic.php?f=3&t=314
(. I pewnie tego samego sprzedawce:-) . ja go nie rozwiazalem, byly rozne wersje odpowiedzi. Nie zdecydowalem sie, kupilem dedykowany do mego modelu. Tyle, ze ja mialem dylemat miedzy stelazem do 1000 clasica a 600 w nowej ramie. I nie rozstrzygnalem. Ale zycze powodzenia, bo uzywane sa tansze zdecydowanie, a jak piszesz nigdy nie uzywane to okazja. Zbadaj. A najlepiej jakbys miala mozliwosc przymierzenia.

Re: kufry hondy do cbf 600, nie wiem czy pasują

N mar 11, 2012 9:56 pm

to akurat inny sprzedawca, ale spasowanie mocowań 1000 i 600 to troszkę inny, ale podobny problem ;).
Czy są użytkownicy cbf 600 na forum posiadający boczne kuferki hondy?

Re: kufry hondy do cbf 600, nie wiem czy pasują

N mar 11, 2012 10:04 pm

zoz0l napisał(a):Witam!
Otóż mam możliwość zakupienia dwóch bocznych kufrów marki HONDA. Tylko czy nie wiem, czy będą pasować do mojej z 2004.Czy mocowania stelaży pasują zarówno do starych cbfek 04-07 jak i do nowych cbfek? Czy honda wypuściła dwa różne rodzaje?(sprzedawca zakupił kufry z motórem i nigdy nie używał)

Może zadzwoń do jakiegokolwiek sklepu z kuframi i zapytaj, czy stelaże są te same. (w motobagaz.pl mają sporo) Jak się okaże, że Kappa/Givi pasuje, to pewnie i Honda będzie pasowała, ale ryzyko wpadki pozostaje. (towar deficytowy, więc w razie czego nie stracisz :tongue: )

Re: kufry hondy do cbf 600, nie wiem czy pasują

So kwi 07, 2012 11:12 am

Witam kolegów. Troche odgrzewam kotleta ,ale z tego co ja wiem to stelaże boczne Hondy sa takie same do 600 i do litra. Wiem ,bo sam takie mam w 1000 zamontowane ,które były w mojej poprzedniej 600tce.Oczywiscie modele z przed liftu.

Re: kufry hondy do cbf 600, nie wiem czy pasują

N kwi 08, 2012 7:14 am

tak jest 1000 i 600 to samo a co do cufrów z liftu i przed to nie wiem ale zdaje mi sie że to samo :)

Re: kufry hondy do cbf 600, nie wiem czy pasują

Pn kwi 09, 2012 8:44 pm

zoz0l jesli mozna wiedzieć to w jakiej cenie jest ten zestaw który zamierzasz kupić ?
No i jak sie nie zdecydujesz to chetnie bym sie tym zainteresował ;)

Re: kufry hondy do cbf 600, nie wiem czy pasują

N kwi 22, 2012 7:03 pm

Kufry kupiłam. Wszystkim dziękuję, za pomoc i odpowiedzi, dla potomnych też się przyda. Kufry nabyłam drogą barterową - motocykl sprzedawcy otrzymał duży serwis.
Odpowiedz