Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

N mar 14, 2021 7:30 pm

Dzięki jeszcze poszukam

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

N mar 14, 2021 7:34 pm

W najgorszym przypadku pozostaje telefon do serwisu. Może nadadzą kierunek. Na tych linkach wcześniej przeze mnie podanych nie zauważyłem kosztów przesyłki. Kosmos... Aliexpress to to nie jest.

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

N mar 14, 2021 10:11 pm

Wiązkę serwisową i przekaźnik zamówiłem w Hondzie Plaza w Warszawie. Nie było wcale drogo bo coś razem Jakoś 60zł czy 80zł wiązka i 45 zł przekaźnik plus wysyłka 25zł
Potrzebujesz takie coś
Wiązka 08A70 MJL D30 i przekaźnik 08A70 MGS D30
To są symbole pasujące do mojego NC750XD DCT z 2017 r
Kostka jest po lewej stronie pod owiewką na wysokości schowka na kask(zbiornika) tak bardziej pod nim jak się zaczyna siedzisko

Więcej masz tutaj
viewtopic.php?f=21&t=6942&start=10

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

Cz kwi 01, 2021 1:51 pm

No i zaczynają się schody wiązkę i przekaźnik z bezpiecznikiem kupiłem 143 zł.
Rozebrałem lewą stronę mojej hondy i nie znalazłem kostki do podłączenia :helpsmilie:

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

Cz kwi 01, 2021 4:42 pm

tomek12 napisał(a):No i zaczynają się schody wiązkę i przekaźnik z bezpiecznikiem kupiłem 143 zł.
Rozebrałem lewą stronę mojej hondy i nie znalazłem kostki do podłączenia :helpsmilie:


Może jest gdzieś wetknięta pod ramę lub inną wiązkę.

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

Pt kwi 02, 2021 1:26 pm

Albo w moim roczniku jest tylko kostka dodatkowa ta przy lampie , jakby nie było też trzy pinowa .
Muszę włożyć przekaźnik i sprawdzić , zastanawia mnie tylko dlaczego na środkowym pinie jest 5V ?, może do za sterowania przekaźnika halogenów gdzieś wyczytałem że tyle wystarczy.
Jutro albo po świętach sprawdzę.

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

So kwi 03, 2021 4:14 pm

Po zainstalowaniu przekaźnika i bezpiecznika na jednym pine jest masa na drugim napięcie 5,07 V i na trzecim 12 V
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

So kwi 03, 2021 4:38 pm

Zastanawia mnie, czy miejsce zainstalowania tej wtyczki i napięcie +5V nie świadczy o tym, że to przeznaczone jest do zasilania i sterowania grzanych manetek. To teraz pozostaje serwisówka dla tego modelu albo telefon do serwisu aby się upewnić.

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

So kwi 03, 2021 6:17 pm

Mam zamontowane grzane manetki ale tam jest tylko plus i minus do akumulatora.
Ciekawe jakie napięcie na pinach jest w w tej kostce której u mnie nie mogę znaleźć.

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

Cz kwi 08, 2021 6:13 pm

tomek12 napisał(a):No i zaczynają się schody wiązkę i przekaźnik z bezpiecznikiem kupiłem 143 zł.
Rozebrałem lewą stronę mojej hondy i nie znalazłem kostki do podłączenia :helpsmilie:


U mnie w roczniku 2017 była znaczy jest
Odpowiedz