Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Sakwy do CBF 600

So kwi 30, 2022 1:09 pm

Cześć, poszukuje tanich sakw do hondy cbf 600. Z racji tego, że będę używał ich bardzo sporadycznie, nie chce wydawać za dużo kasy na sakwy. Zastanawiam się nad kupnem tych najpopularniejszych chińczyków, których pełno na portalach aukcyjnych. Czy ktoś z was ma i korzysta? Może mógłby ktoś coś więcej o nich powiedzieć. Czy warto czy to wyrzucenie kasy w błoto?

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka

Re: Sakwy do CBF 600

So kwi 30, 2022 7:58 pm

Tanio to znaczy ile? I jakich Chińczyków? Mamy sobie sami szukać czy może zapomniałeś wstawić linka?
Ja mam najpopularniejsze od GIVI.

Re: Sakwy do CBF 600

So kwi 30, 2022 8:36 pm

https://allegro.pl/oferta/sakwy-motocyk ... 0163732227
Chodziło o takie. Nie podawałem linka bo z "tanich chińczyków" te są najpopularniejsze. Jak ktoś ma to podejrzewam, że wie że o nie chodziło. A Givi mnie nie interesują. Wiem, że będą ok, ale jak mam je założyć raz w roku to wolę to na paliwo wydać. O ile te chińskie są cokolwiek warte. Albo ma ktoś może jakieś inne ciekawe w rozsądnych pieniądzach.

Re: Sakwy do CBF 600

So kwi 30, 2022 8:46 pm

Skoro incydentalnie będziesz ich potrzebował, to
a) jeśli jeździsz solo, rozważ worek żeglarski
b) jeśli jeździsz z plecaczkiem, rozważ sakwy rowerowe.
W obu przypadkach fakt, że produkty nominalnie nie są na motór, powoduje, że mają znacznie przyjemniejszą cenę, natomiast przy spordyczynym użytkowaniu fukncjonalnie mogą wystarczyć.

Re: Sakwy do CBF 600

Wt maja 10, 2022 11:28 pm

Ja kupiłem Givi EA100, użyłem ich 1 raz na CBF. Może w tym roku jeszcze ze 2 razy pojadą. Na razie mam problem jak je zamontować w Hornecie.
Kosztowały 420 zł jakoś.Obrazek
Odpowiedz