Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Blue Flame

Wt lip 12, 2011 7:18 pm

IMG_6315.JPG

IMG_6316.JPG

IMG_6318.JPG


Co i jak - wyjdzie na hamowni po zmianie filtra powietrza na KN-a, tak subiektywnie to momentu chyba trochę przybyło, raźniej moto pomyka i baaardzo fajnie mruczy :thumbsup:

Nie obyło się jednak bez przeróbek, firmowe opaski zaciskowe uznałem za mało estetyczne, zastąpiłem NORMĄ i trzeba było spawać ogranicznik stopki centralnej - producent daje gołą rure.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Re: Blue Flame

Wt lip 12, 2011 7:50 pm

ładnie wygląda nagraj jak mruczy;] :thumbsup:

Re: Blue Flame

Wt lip 12, 2011 8:41 pm

wygląda "rasowo" :msn-wink:
a brzmi pewnie jeszcze ładniej :thumbsup:

Re: Blue Flame

Wt lip 12, 2011 9:34 pm

Naprawdę fajnie wygląda :thumbsup: Nagraj filmik z dźwiękiem. Aktualnie też się zastanawiam nad wymianą wydechu i chętnie posłucham.

Re: Blue Flame

Śr lip 13, 2011 7:51 am

:thumbsup:
ciekawe jak mruczy...

Re: Blue Flame

Śr lip 13, 2011 8:33 am

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Imienniku, szpanerze ;) jak rozumiem na kolejnym zlocie zrobisz pomarańczowej losze konkurencję!
No i pytanie zasadnicze: co z db killerem?!?!?!

Re: Blue Flame

Śr lip 13, 2011 10:05 am

Od nagrywania się powstrzymam, ponieważ to czym dysponuję nijak nie odda tego brzmienia.
Dźwięk jest całkiem przyjemny, niezbyt głośny, czasem jedwabisty, czasem nieco chrapliwy zależy od obrotów, generalnie dominują niskie i średnie częstotliwości, żadnego wycia. Co ciekawe db-kiler nie wpływa jakoś szczególnie na natężenie dźwięku, wycina jedynie fajny basowy pomruk. Oczywiście db-kilerom z zasady mówimy zdecydowanie NIE!

To nagranie w jakimś stopniu obrazuje sytuację http://www.youtube.com/watch?v=G7gK3qvhqM8

Re: Blue Flame

Cz lip 14, 2011 1:01 pm

fajnie, a teraz masz dwa wyjscia

1. idziesz do warsztatu i czyscisz motocykl i kolektory bo nowa pucha sie rzuca w oczy
2. wez kilo gnoju na widłu i upierdol komin zeby sie zgrał kolorystycznie z motongiem


no fajnie ze go w koncu założyłes :)

Re: Blue Flame

Cz lip 14, 2011 2:59 pm

a mnie jednak bardziej podoba się oryginalny

Re: Blue Flame

Cz lip 14, 2011 8:22 pm

Trollsky napisał(a):1. idziesz do warsztatu i czyscisz motocykl i kolektory bo nowa pucha sie rzuca w oczy


Warsztatów staram się unikać i mam ku temu powody :?

Trollsky napisał(a):2. wez kilo gnoju na widłu i upierdol komin zeby sie zgrał kolorystycznie z motongiem


Przykładasz do mnie swoją miarkę, w mieście trudno o takie środki :mrgreen:

Bosman78 napisał(a):a mnie jednak bardziej podoba się oryginalny


Diagnoza naszej wyroczni (Trollsky): nie jesteś męski :bag:
Odpowiedz