Wymieniłem gumy

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Re: Wymieniłem gumy

Postprzez raphi » Wt sie 30, 2011 7:25 am

Z waszych wszystkich postów na temat pr3 wynika, że to guma mocno przereklamowana i jej cena nie odpowiada jej faktycznej wartości użytkowej a jedynie wartości marketingowej. Moim zdaniem, jeśli jest tak wiele wątpliwości na temat tak drogiego laczka to jest to wystarczający powód by się w niego nie pakować.

Następne kupię pewnie te co zbyhu sugerował - niskobudżetowe gumki, które można na winklach zamykać a tylko nie można nimi lecieć 200+. Dla mnie OK. Na tych co mam sprawdzę jeszcze swój vmax - bo tak naprawdę nigdy tego jeszcze nie zrobiłem i potem już nie wracam do tej prędkości...
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14114
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Wymieniłem gumy

Postprzez widurek » Śr sie 31, 2011 2:38 pm

zapomniałem ze moto mam w leasing i nie tracę zniżek przy zgłoszeniu szkody z AC. A koledzy z Hondy kategorycznie odradzili prostowanie felgi .
Więc był już rzeczoznawca i przyznał wymianę obu felg i gum :)


Moto wstawiam do serwisu na bezgotówkową wymianę felg + opon.
Nie wiem tylko jakie Opony w Hondzie mi zaproponują.

Wiec trochę się pośpieszyłem z zakupem tych PR3 :bash:
poza tym jak poczytałem o PR3 - to już nie wiem czy chcę je zakładać.
Jeżdzę codziennie moto do roboty wieć pomyślałem ze właściwości na wodę bedą dla mnie ważniejsze niż na suchym. Ale teraz zastanawiam sie co będzie pow. 160 na słoneczku.
pozdr.
Widurek

Obrazek
Avatar użytkownika
widurek
Użytkownik
 
Posty: 67
Dołączył(a): So wrz 04, 2010 4:58 am
Lokalizacja: konstancin-jeziorna
Wiek: 50
Motocykl: CBF1000A8

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 142 gości