Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Re: cykanie klepanie cbf 1000

Pt lip 12, 2019 6:35 am

cerber napisał(a):Na rozrząd raczej za wcześnie Zbychu ma 156 tyś i rozrządu nie robił.



Jeden nie robi przy 150, a drugi jest już po wymianie łańcuszka przy 60....

:wink:

Re: cykanie klepanie cbf 1000

Pt lip 12, 2019 7:40 am

162 tyś.km mam ;)

Re: cykanie klepanie cbf 1000

Pt lip 12, 2019 2:23 pm

Rozrząd pewnie sprawdzili przy regulacji zaworów.Ale to nie brzmi jak rozrząd,miałem model sc24 tam to była zmora i tego dzwięku nie da się pomylić czymś innym.Dzisiaj osłuchiwałem silnik z każdej strony i ciężko stwierdzić skąd ten dzwięk się wydobywa.Z prawej strony zupełna cisza,i ten klekot/cykanie nie zawsze występuje.

Re: cykanie klepanie cbf 1000

Wt lip 16, 2019 7:48 am

Jak dla mnie ,, normalna " praca tego silnika cerber poczytaj moje posty na ten temat . Oprócz grzechotania , od czasu do czasu głuchy stukot w dole silnika jakby z tyłu Tego co się dzieje ze skrzynią biegów przy zbyt lekkim , nie do końca dokładnym włączeni któregoś biegu to nawet nie potrafię opisać , ale kto to przeżył wie o czym piszę . Jeszcze spokojnie bym coś znalazł :wink:

Re: cykanie klepanie cbf 1000

Wt lip 16, 2019 3:19 pm

Sławek61 napisał(a):Jak dla mnie ,, normalna " praca tego silnika cerber poczytaj moje posty na ten temat . Oprócz grzechotania , od czasu do czasu głuchy stukot w dole silnika jakby z tyłu Tego co się dzieje ze skrzynią biegów przy zbyt lekkim , nie do końca dokładnym włączeni któregoś biegu to nawet nie potrafię opisać , ale kto to przeżył wie o czym piszę . Jeszcze spokojnie bym coś znalazł :wink:

Chyba masz rację.Te silniki kultura pracy nie grzeszą xdrinks xdrinks

Re: cykanie klepanie cbf 1000

Cz lis 17, 2022 4:42 pm

Witam dzisiaj odebrałem swoją cbf po regulacji i wymianie rozrządu .Nie przypuszczałem że ten silnik może tak cicho pracować.
Odpowiedz