Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Problem z odpalaniem Honda CBR 1000rr

N kwi 03, 2022 7:21 am

Witam mam Problem z odpalaniem motocykla Honda cbr 1000rr sc57b 2006. Czy jest zimny czy po jakiejś jeżdzie jak go odpalam rozrusznik przekręci 2-3 razy potem gasnie mi licznik/wyświetlacz i zaraz powraca wszystko, kręci jeszcze 2-3 razy i odpala. Czasami zdarza się że odpali za 2 razem kręcenia ale to ostatnio rzadkość :( Czy może ktoś miał podobnie i wie od czego zacząć??? Dodam iż akumulator jest nowy ma miesiąc i to samo na nim jest ładowanie też mam alternator działa myśle :P. Nie wiem co jest grane....

Re: Problem z odpalaniem Honda CBR 1000rr

N kwi 03, 2022 9:31 am

A kiedy były robione zawory ?

Re: Problem z odpalaniem Honda CBR 1000rr

N kwi 03, 2022 9:41 am

Ja bym zaczął od sprawdzenia połączenia klem do akumulatora. Może masz luźną klemę?

Re: Problem z odpalaniem Honda CBR 1000rr

N kwi 03, 2022 9:52 am

cerber napisał(a):A kiedy były robione zawory ?

2021 październik robie były zawory w tym roku nowe filry oleje klocki akumulator gumy zabieraka i coś jeszcze włożone :P

Re: Problem z odpalaniem Honda CBR 1000rr

N kwi 03, 2022 9:52 am

AndrzejJK napisał(a):Ja bym zaczął od sprawdzenia połączenia klem do akumulatora. Może masz luźną klemę?

Właśnie sprawdzałem wszystko elegancko siedzi na miejscu .

Re: Problem z odpalaniem Honda CBR 1000rr

N kwi 03, 2022 10:31 am

Tps

Re: Problem z odpalaniem Honda CBR 1000rr

N kwi 03, 2022 12:37 pm

cerber napisał(a):Tps


Myślisz że przez to by się tak działo?
Czasami mam jeszcze taki problem że jak stoje na światłach czekam na Zielone to jak ruszam wydaje się jak by go zalało przytkało przy dusiło i po chwili puszcza też nie wiem od czego to :P

Re: Problem z odpalaniem Honda CBR 1000rr

N kwi 03, 2022 3:58 pm

Fakt że to suzuki ale zasada taka sama https://youtu.be/2CqVmiTbhAE?t=803

Re: Problem z odpalaniem Honda CBR 1000rr

N kwi 03, 2022 4:42 pm

cerber napisał(a):Fakt że to suzuki ale zasada taka sama https://youtu.be/2CqVmiTbhAE?t=803


Właśnie miałem to wkleić, ładna ta lokomotywa.

Re: Problem z odpalaniem Honda CBR 1000rr

N kwi 03, 2022 7:25 pm

Kl3szcz napisał(a):
cerber napisał(a):Tps


Myślisz że przez to by się tak działo?
Czasami mam jeszcze taki problem że jak stoje na światłach czekam na Zielone to jak ruszam wydaje się jak by go zalało przytkało przy dusiło i po chwili puszcza też nie wiem od czego to :P

a spalanie nie wzrosło?
wygląda jak objawy niesprawnego TPS.
Odpowiedz