Honda XL185S ingnitio coil

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Honda XL185S ingnitio coil

Postprzez Honda XL185S » Pt lis 18, 2022 5:20 pm

Witam! Mam takie pytanie, co by się mogło stać gdybym próbował odpalić ten motocykl, z 99 ząbkami rozrządu (oczywiście kupiłem nowy taki normalny), bo taki kupiłem, a malolaciki skleili lancuszek rozrzadu superglue XD
Honda XL185S
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt lis 18, 2022 5:12 pm
Imię: Dariusz
Motocykl: Honda XL 185s

Re: Honda XL185S ingnitio coil

Postprzez Honda XL185S » Pt lis 18, 2022 7:12 pm

Bo miałem taką rozkmine...ze naprzykład, żałóżmy, że ten mały "dzindziboł" wytwarza jakiś tam prąd czy coś takiego, ogólnie to chodzi mi o "radioaktywność" w terenie krązącą itp. wiadomo o chodzi, co nie...Czy na przykład mam taką rozkminie, że te dzindziboł wytwarza jakieś tam inne fale radioaktywne, a na przykład był, że zestrojony, a NIGDY XD! nikt nie wpadł na to, że jakieś dzieciaki skrócą łańcuszek o jeden ząbek i wtedy powstają inne fale...radiowe i komuś mogło to uszkodzić mózg czy coś takiego...Ekhm oczywistścią jest to, że każdy gdy kupuje motocykl najpierw sprawdza czy odpala...no nie? i mogło to "zakłócić" inne fale krążące w okół, i na przykład teraz ja mam przejebane....niech się wypowie jakiś znachor. Ja piszę poważnie. Jeśli by ktoś mnie nie rozumiał to dodaję taki oto filmik: https://www.youtube.com/watch?v=RG0ULRZWI8g ...Sprawa jest naprawdę poważna.
Honda XL185S
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt lis 18, 2022 5:12 pm
Imię: Dariusz
Motocykl: Honda XL 185s

Re: Honda XL185S ingnitio coil

Postprzez zbyhu » N lis 20, 2022 8:38 am

Zmień dilera lub pal połowę.
Wątek zamykam, jak chcesz o coś zapytać, to na trzeźwo i w języku polskim w nowym wątku poproszę.
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7385
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości