Odzież termoaktywna

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: Odzież termoaktywna

Postprzez mieciozul » Pn lip 25, 2022 10:49 am

Wg mnie RL jest drogie i przereklamowane - bardziej nadaje się na zimę niż na lato, dodatkowo długo schnie, porównywalnie do zwykłej bawełny :(
Avatar użytkownika
mieciozul
Użytkownik
 
Posty: 186
Dołączył(a): N lut 02, 2014 8:23 pm
Lokalizacja: Lublin
Wiek: 39
Imię: Adam
Motocykl: CBF600NA
W siodle: <100 kkm

Re: Odzież termoaktywna

Postprzez Pawelkrk » Cz sie 18, 2022 2:38 pm

Tylko Brubeck Cooler, katuje już drugi komplet i jestem zachwycony :thumbsup: Długi rękaw to podstawa dla mnie, przy krótkim podszewka kurtki czy to mesh, tekstyl lub skóra klei się do ręki. Zresztą nie wyobrażam sobie jazdy w upały bez termiki góra i dół.

Co do ceny, może i drogo, ale warto, najlepiej poczekać na black friday i kupić od razu dwa zestawy :) w dobrej cenie.
Pawelkrk
Użytkownik
 
Posty: 29
Dołączył(a): Wt sie 24, 2021 9:54 am
Imię: Paweł
Motocykl: Honda NC 750X
W siodle: <100 kkm

Re: Odzież termoaktywna

Postprzez pwaos » Cz sie 18, 2022 2:40 pm

Pawelkrk napisał(a):Tylko Brubeck Cooler, katuje już drugi komplet i jestem zachwycony :thumbsup: Długi rękaw to podstawa dla mnie, przy krótkim podszewka kurtki czy to mesh, tekstyl lub skóra klei się do ręki. Zresztą nie wyobrażam sobie jazdy w upały bez termiki góra i dół.

Co do ceny, może i drogo, ale warto, najlepiej poczekać na black friday i kupić od razu dwa zestawy :) w dobrej cenie.
Dobrze gada. Polać mu.
Avatar użytkownika
pwaos
Użytkownik
 
Posty: 186
Dołączył(a): So lip 04, 2020 8:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Imię: Paweł
Motocykl: Tracer 9 GT+
W siodle: <100 kkm

Re: Odzież termoaktywna

Postprzez JakubMierz » Śr paź 12, 2022 5:27 am

mieciozul napisał(a):Na lato seria Cooler sprawdza się całkiem nieźle, bardzo szybko schnie.


Całkowicie się zgadzam, sam próbowałem, więc kupiłem dodatkowy na wypadek, gdyby się zepsuł lub coś się stało.
JakubMierz
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz wrz 29, 2022 7:14 am
Wiek: 39
Imię: Jakub

Poprzednia strona

Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron