[PYTANIE,ROZEZNANIE RYNKU] Kurtka i spodnie AAA

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: [PYTANIE,ROZEZNANIE RYNKU] Kurtka i spodnie AAA

Postprzez facet » Cz lut 25, 2021 11:15 am

Dziękuję wszystkim za wkład i pomoc, ostatecznie mnie powaliło i kupiłem revit quantum 2. Ma nową normę, ma AAA, ma wszystkie protektory level 2, skóra, ma podszewkę ocieplającą, pasuje na ludzi z niewielkim brzuszkiem, ma rozmiar i 46 i 48, więc da się dopasować. Nie ma garba aero, ma odblaskowe elementy, ma dwa zamki jeden dookoła drugi krótki, jest wygodna, nie za ciężka, pasuje do jeansów bo takowe, oczywiście AAA sprawie sobie jako dół. Ma wadę, jest droga, za droga, ale ostatni rok nie było na co wydawać, to chociaż tyle z życia :)
Avatar użytkownika
facet
Użytkownik
 
Posty: 87
Dołączył(a): Śr kwi 22, 2020 11:37 am
Imię: Krzysiek
Motocykl: CBF 600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: [PYTANIE,ROZEZNANIE RYNKU] Kurtka i spodnie AAA

Postprzez gmer » Pt lut 26, 2021 8:38 am

facet napisał(a):... ostatni rok nie było na co wydawać, to chociaż tyle z życia :)

W sumie to jest mocny argument dla moich zakupów. Właśnie zwiększyłeś mój budżet. Jeszcze tylko negocjacje z żoną, zaprzeczenie / wyparcie, akceptacja, i można bezpiecznie śmigać do Avalona na zakupy.
-
Na napady hatakumby dobre jest pacaneum.
Avatar użytkownika
gmer
Znawca
 
Posty: 459
Dołączył(a): Pn sty 23, 2017 11:49 am
Lokalizacja: Grodzisk / Wawa
Wiek: 51
Imię: Marek
Motocykl: Honda NC 750s 2014
W siodle: <100 kkm

Re: [PYTANIE,ROZEZNANIE RYNKU] Kurtka i spodnie AAA

Postprzez facet » Pt lut 26, 2021 11:05 pm

Smutne ale prawdziwe, kumpel odszedł dziś z tego świata na raka, żona w rozmowie: zobacz nic z tego życia nie miał, całe życie tylko kopalnia. Coś w tym jest...
Avatar użytkownika
facet
Użytkownik
 
Posty: 87
Dołączył(a): Śr kwi 22, 2020 11:37 am
Imię: Krzysiek
Motocykl: CBF 600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: [PYTANIE,ROZEZNANIE RYNKU] Kurtka i spodnie AAA

Postprzez LukCB » Pn mar 22, 2021 11:15 pm

facet napisał(a):A masz sportową czy klasyczną, zauważyłem że ta sama firma, ten sam rozmiar i sportowa bardziej ciśnie


Cześć,
Racja sam latam we wspomnianym tu 4sr (model cool taka trochę retro, ale krój dopasowany) ale w porównaniu do kurtek od kombi wydaje się luźniejsza.
LukCB
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn mar 22, 2021 10:48 pm
Imię: Łukasz
Motocykl: CB1300
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości