Switch to full style
Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Re: Odzież termoaktywna

Pn lip 04, 2022 1:53 pm

Jak widać zawsze jest jakieś ALE i nie ma jednoznacznej odpowiedzi co wybrać bo nie ma uniwersalnego rozwiązania. Jak napisałem ja stosuję długie rękawy na motor i nie narzekam; nawet pod kurtkę mesh-ową. Mam i takie wersje z krótkimi rękawami ale zakładam taką bieliznę np. na rower, itp.

Bruebeck to sprawdzona marka; to mogę również potwierdzić bo takową używam od kilku lat.

Re: Odzież termoaktywna

Wt lip 05, 2022 9:19 am

zdecydowanie długi rękaw, bo nic się wtedy nie przykleja do ciała.

Re: Odzież termoaktywna

Wt lip 05, 2022 10:17 am

Krótki rękaw, bo w długim jest gorąco :p

Wysłane z mojego SM-A528B przy użyciu Tapatalka

Re: Odzież termoaktywna

Cz lip 07, 2022 9:07 am

Wybrałem się JEDEN RAZ w skórzanym kombinezonie, założonym na gołą skórę (własną)... W upał... Po tym epizodzie zawsze zakładam cienką termoaktywną bluzę i kalefixy. Bez tego nie daje się kombinezonu po prostu ściągnąć z siebie. Wszystko się lepi i w czasie jazdy w upał to jest dramat. Bielizna termoaktywna to jednak świetny wynalazek. I to zarówno do skóry, jak i tekstylnych ciuchów.

Tapatalknięte

Re: Odzież termoaktywna

Cz lip 07, 2022 12:42 pm

pwaos napisał(a):Wybrałem się JEDEN RAZ w skórzanym kombinezonie, założonym na gołą skórę (własną)... W upał... Po tym epizodzie zawsze zakładam cienką termoaktywną bluzę i kalefixy. Bez tego nie daje się kombinezonu po prostu ściągnąć z siebie. Wszystko się lepi i w czasie jazdy w upał to jest dramat. Bielizna termoaktywna to jednak świetny wynalazek. I to zarówno do skóry, jak i tekstylnych ciuchów.

Tapatalknięte


Miałem podobny przypadek; od tamtego czasu nawet nie myślę o krótkim rękawku...

Re: Odzież termoaktywna

Cz lip 07, 2022 7:44 pm

Ja w krótkim rękawie nie mam problemów z klejeniem się kurtek tekstylnych, ze skórzanymi ciuchami nie mam doświadczenia.


Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Re: Odzież termoaktywna

Pt lip 08, 2022 9:43 am

Obrazek

Re: Odzież termoaktywna

Wt lip 12, 2022 3:05 pm

Ja mogę polecić RL outlast, na razie mam gacie, ale planuje dokupić górę.
Gatki spokojnie sprawdzają się od ok 8-10 stopni do 25 st. Przy 25 już trochę cieplej się w nich robi, ale jak dla mnie nie na tyle żeby panicznie zjeżdżać z trasy i je ściągać.

Re: Odzież termoaktywna

So lip 16, 2022 8:11 pm

Póki co wybrałem tańszą opcję - Shima Basecooler 2. Zobaczymy jak się sprawdzi. Nie mam jeszcze dużego doświadczenia z termiką na moto, więc będzie okazją do wyrobienia sobie opinii ;)

Re: Odzież termoaktywna

N lip 24, 2022 6:05 am

Ja polecam RedLine Outlast.

Outlast jest materiałem wykorzystywanym przez NASA który ma tę właściwość, że jak jest gorąco to chłodzi, a jak zimo to grzeje.
Drogie jak diabli, ale to takie 2W1.
No i to też jest Polska Firma.
Odpowiedz