Switch to full style
Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Re: Odzież termoaktywna

Pn lip 25, 2022 10:49 am

Wg mnie RL jest drogie i przereklamowane - bardziej nadaje się na zimę niż na lato, dodatkowo długo schnie, porównywalnie do zwykłej bawełny :(

Re: Odzież termoaktywna

Cz sie 18, 2022 2:38 pm

Tylko Brubeck Cooler, katuje już drugi komplet i jestem zachwycony :thumbsup: Długi rękaw to podstawa dla mnie, przy krótkim podszewka kurtki czy to mesh, tekstyl lub skóra klei się do ręki. Zresztą nie wyobrażam sobie jazdy w upały bez termiki góra i dół.

Co do ceny, może i drogo, ale warto, najlepiej poczekać na black friday i kupić od razu dwa zestawy :) w dobrej cenie.

Re: Odzież termoaktywna

Cz sie 18, 2022 2:40 pm

Pawelkrk napisał(a):Tylko Brubeck Cooler, katuje już drugi komplet i jestem zachwycony :thumbsup: Długi rękaw to podstawa dla mnie, przy krótkim podszewka kurtki czy to mesh, tekstyl lub skóra klei się do ręki. Zresztą nie wyobrażam sobie jazdy w upały bez termiki góra i dół.

Co do ceny, może i drogo, ale warto, najlepiej poczekać na black friday i kupić od razu dwa zestawy :) w dobrej cenie.
Dobrze gada. Polać mu.

Re: Odzież termoaktywna

Śr paź 12, 2022 5:27 am

mieciozul napisał(a):Na lato seria Cooler sprawdza się całkiem nieźle, bardzo szybko schnie.


Całkowicie się zgadzam, sam próbowałem, więc kupiłem dodatkowy na wypadek, gdyby się zepsuł lub coś się stało.
Odpowiedz