Switch to full style
Szyby, wydechy, kanapy, klocki hamulcowe, opony, torby, sakwy, tankbagi, kufry, stelaże, akcesoria elektroniczne (podgrzewane manetki, gpsy, wyświetlacze biegów, woltomierze, termometry), itp.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Re: Uchwyt do tel.

Pn kwi 25, 2022 9:41 am

Jeszcze można pokombinować z etui.
No i jeszcze opcja innego telefonu. [WINKING FACE]

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Re: Uchwyt do tel.

Pn kwi 25, 2022 10:35 am

bohr napisał(a):
A jaki konkretny uchwyt znasz, który redukuje wibracje do tego stopnia, żeby wyeliminować ryzyko uszkodzenia?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


Quadlock ma taki future

Re: Uchwyt do tel.

Pn kwi 25, 2022 10:53 am

AndrzejJK napisał(a):
Quadlock ma taki future


O, fajne.
Tylko nadal kwestia dostępności etui do telefonu pod konkretny model, albo uniwersalny uchwyt odstaje od pleców telefonu.
No i ładowarka indukcyjna dodatkowo, ale co kto potrzebuje.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Re: Uchwyt do tel.

Pn kwi 25, 2022 2:39 pm

SP Connect ma w swojej ofercie dodatkowe moduły antywibracyjne do uchwytów.
https://motobanda.pl/sklep/produkt/modul-antywibracyjny-sp-connect-sp-anti-vibration-module?sku=53135&utm_source=google&utm_campaign=perf&gclid=EAIaIQobChMItIXWzLev9wIVnQWiAx0PzAWfEAQYAyABEgLIx_D_BwE
i ładowarki indukcyjne. Ogólnie dobierasz co potrzebujesz: https://motobanda.pl/sklep/sp-connect?page=2

Re: Uchwyt do tel.

Pn kwi 25, 2022 2:50 pm

A znacie jakieś rozwiązanie antywibracyjne go mocowania kamery w systemie GoPro?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Re: Uchwyt do tel.

Pn kwi 25, 2022 2:58 pm

bohr napisał(a):
AndrzejJK napisał(a):
Quadlock ma taki future


O, fajne.
Tylko nadal kwestia dostępności etui do telefonu pod konkretny model, albo uniwersalny uchwyt odstaje od pleców telefonu.
No i ładowarka indukcyjna dodatkowo, ale co kto potrzebuje.
Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


Jest jeszcze jedna wada, etui trochę ogranicza ładowanie indukcyjne w niefabrycznej ładowarce. Ale mam te uchwyty w małym i większym motocyklu i działają bez pudła.
Odpowiedz