Pierwszy motocykl

Tu wrzucamy oferty zakupu

Pierwszy motocykl

Postprzez WAJDZIK6 » Wt lip 19, 2022 12:10 am

Hejka
Jako świeży posiadacz kat A planuje kupić pierwsze moto a konkretnie chce cbf600s na wtrysku ew. Cbf1000,nc750x.
Jeśli ktoś ma lub będzie planował zmienić na coś innego proszę o kontakt.
Jest trochę tego w sieci ale fajnie mieć punkt zaczepienia i nie jeżdżeniu w ciemno a zależy mi na polecanej maszynie bez większych kosztów po zakupie
Pzdr
WAJDZIK6
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr cze 29, 2022 3:14 pm
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiek: 43
Imię: PAWEL
W siodle: <100 kkm

Re: Pierwszy motocykl

Postprzez pwaos » Śr lip 20, 2022 7:13 am

Jeśli nie chcesz jeździć i się stresować, rozczarowywać i możesz na zakup przeznaczyć kilka stówek więcej, to są osoby, które zajmują się oględzinami motocykli dla klientów. Zapewniają także transport.

Ten sprawdzony. Ściągał dla mojego kolegi Suzuki V-Strom. Oględziny, zakup i transport do kupującego.


https://m.facebook.com/motodoradztwo.moto/?__tn__=C-R

+48[...]6 (edited by raphi: +48 pięć 0 zero 6 3 siedem 4 osiem sześć)

Tapatalknięte
Avatar użytkownika
pwaos
Użytkownik
 
Posty: 189
Dołączył(a): So lip 04, 2020 8:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Imię: Paweł
Motocykl: Tracer 9 GT+
W siodle: <100 kkm

Re: Pierwszy motocykl

Postprzez piotrole » Śr lip 20, 2022 7:29 am

Też polecam usługi tego gościa. Co prawda ja kontaktowałem się z nim niejako "z drugiej strony" tj. jako sprzedający, ale byłem po dużym wrażeniem poziomu szczegółowości oględzin moto.
piotrole
Użytkownik
 
Posty: 150
Dołączył(a): Wt lis 29, 2011 12:09 pm
Lokalizacja: Warszawa (Choszczówka)
Wiek: 50
Motocykl: F850GS
W siodle: <100 kkm

Re: Pierwszy motocykl

Postprzez pwaos » Śr lip 20, 2022 7:38 am

Nie jestem w stanie zauważyć tyłu wad i niuansów, co facet, który robi to od lat i nie angażuje do tego emocji. [WINKING FACE]

Tapatalknięte
Avatar użytkownika
pwaos
Użytkownik
 
Posty: 189
Dołączył(a): So lip 04, 2020 8:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Imię: Paweł
Motocykl: Tracer 9 GT+
W siodle: <100 kkm

Re: Pierwszy motocykl

Postprzez Marcpro » N lip 24, 2022 6:10 am

Ostateczna decyzja oczywiście należy do Ciebie, ale ja uważam że pierwszy motocykl to powinien być taki, żebyś się nie bał go upuścić i żeby Cię było stać na glebę.

A więc cokolwiek, co da się zarejestrować, jedzie prosto i hamuje.
Marcpro
Użytkownik
 
Posty: 121
Dołączył(a): Wt cze 16, 2020 10:37 am
Lokalizacja: Żelazowa Wola
Motocykl: CBF600S (PC38)
W siodle: <100 kkm

Re: Pierwszy motocykl

Postprzez MarcinMMz » Pn lip 25, 2022 8:37 am

Marcpro napisał(a):Ostateczna decyzja oczywiście należy do Ciebie, ale ja uważam że pierwszy motocykl to powinien być taki, żebyś się nie bał go upuścić i żeby Cię było stać na glebę.

A więc cokolwiek, co da się zarejestrować, jedzie prosto i hamuje.


Bardzo cenna uwaga; osobiście nie polecam motocykli o pojemnościach większych niż 125 na pierwsze moto dla osób bez doświadczenia. Ja też zaczynałem od 125-ki lata temu i nie uważam tego za błąd bądź powód do jakiejkolwiek ujmy.
MarcinMMz
 

Re: Pierwszy motocykl

Postprzez maćko » Pn sie 01, 2022 5:18 pm

Romet Pony (motorynka), MZ ETZ 250, Honda XL 125 Varadero, HONDA CBF 500+, Yamaha MT03 660 ccm
Avatar użytkownika
maćko
Miłośnik
 
Posty: 912
Dołączył(a): Cz lip 07, 2011 8:21 pm
Lokalizacja: Mosina
Wiek: 49
Motocykl: MT 03

Re: Pierwszy motocykl

Postprzez Gitner » Cz sie 04, 2022 2:49 pm

MarcinMMz napisał(a):Bardzo cenna uwaga; osobiście nie polecam motocykli o pojemnościach większych niż 125 na pierwsze moto dla osób bez doświadczenia. Ja też zaczynałem od 125-ki lata temu i nie uważam tego za błąd bądź powód do jakiejkolwiek ujmy.

Bez przesady, moim pierwszym w życiu moto było 125 na pierwszej godzinie jazdy na kursie, na drugiej godzinie była 250, a od 3 godziny jeździłem już gladiusem 650, pierwsze moje moto i nadal to samo od 4 lat to NC700X i wszystko zależy od tego co ma się w głowie.
Gitner
Miłośnik
 
Posty: 508
Dołączył(a): Śr lip 11, 2018 8:40 am
Lokalizacja: Warszawa / Płock
Wiek: 46
Imię: Przemek
Motocykl: NC700X '12
W siodle: <100 kkm

Re: Pierwszy motocykl

Postprzez MarcinMMz » Cz sie 04, 2022 7:46 pm

Najwyraźniej nie ma reguły. Trzeba się przymierzyć do konkretnych modeli i tyle...
Mój pierwszy motocykl to sprzęt ojca wyciągnięty z garażu SHL Gazela jak miałem 15 lat ;-) Ale dzięki temu później zrobiłem prawko na zasadzie wsiąść i zdać za pierwszym razem ;-)
MarcinMMz
 

Re: Pierwszy motocykl

Postprzez krajaneks » N lut 26, 2023 8:49 am

Gościu jakiś totalnie odpalony. Próbuje mu powiedzieć żeby sobie założył Whatsapp ponieważ zdjęcia mojego motocykla mają wagę ok.6-8mb i jest ich ponad 60 szt. na e-mail można wysłać max.20mb.
Chłop się tak przestraszył że zablokował mój numer. Nie odpowiada mejlowo ani tutaj na forum.
Przestrzegam przed stratą czasu przed kontaktem z tym dziwnym użytkownikiem.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
krajaneks
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): N wrz 04, 2022 8:24 am
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiek: 30
Imię: Sebastian
Motocykl: Honda NC 750 X DCT
W siodle: <100 kkm

Następna strona

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości