Wkręty

Tu wrzucamy oferty zakupu

Wkręty

Postprzez jjk » Śr maja 20, 2026 11:26 am

Jakie rozmiary wkrętów powinniśmy mieć w magazynie warsztatu żeby pokryć większość zastosowań?
jjk
Nowicjusz
 
Posty: 17
Dołączył(a): Wt gru 30, 2014 5:17 am
Imię: Jan
Motocykl: Honda CRF250L
W siodle: 100-200 kkm

Re: Wkręty

Postprzez konjo8ds » Śr maja 27, 2026 10:02 am

Stary... Weź nas nie wkręcaj, ok??
Obrazek
Avatar użytkownika
konjo8ds
Nightmare
 
Posty: 5493
Dołączył(a): So sty 21, 2012 4:48 pm
Lokalizacja: wawa
Wiek: 44
Motocykl: st1050


Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość