Switch to full style
Tu wrzucamy oferty zakupu
Odpowiedz

Pierwszy motocykl

Wt lip 19, 2022 12:10 am

Hejka
Jako świeży posiadacz kat A planuje kupić pierwsze moto a konkretnie chce cbf600s na wtrysku ew. Cbf1000,nc750x.
Jeśli ktoś ma lub będzie planował zmienić na coś innego proszę o kontakt.
Jest trochę tego w sieci ale fajnie mieć punkt zaczepienia i nie jeżdżeniu w ciemno a zależy mi na polecanej maszynie bez większych kosztów po zakupie
Pzdr

Re: Pierwszy motocykl

Śr lip 20, 2022 7:13 am

Jeśli nie chcesz jeździć i się stresować, rozczarowywać i możesz na zakup przeznaczyć kilka stówek więcej, to są osoby, które zajmują się oględzinami motocykli dla klientów. Zapewniają także transport.

Ten sprawdzony. Ściągał dla mojego kolegi Suzuki V-Strom. Oględziny, zakup i transport do kupującego.


https://m.facebook.com/motodoradztwo.moto/?__tn__=C-R

+48[...]6 (edited by raphi: +48 pięć 0 zero 6 3 siedem 4 osiem sześć)

Tapatalknięte

Re: Pierwszy motocykl

Śr lip 20, 2022 7:29 am

Też polecam usługi tego gościa. Co prawda ja kontaktowałem się z nim niejako "z drugiej strony" tj. jako sprzedający, ale byłem po dużym wrażeniem poziomu szczegółowości oględzin moto.

Re: Pierwszy motocykl

Śr lip 20, 2022 7:38 am

Nie jestem w stanie zauważyć tyłu wad i niuansów, co facet, który robi to od lat i nie angażuje do tego emocji. [WINKING FACE]

Tapatalknięte

Re: Pierwszy motocykl

N lip 24, 2022 6:10 am

Ostateczna decyzja oczywiście należy do Ciebie, ale ja uważam że pierwszy motocykl to powinien być taki, żebyś się nie bał go upuścić i żeby Cię było stać na glebę.

A więc cokolwiek, co da się zarejestrować, jedzie prosto i hamuje.

Re: Pierwszy motocykl

Pn lip 25, 2022 8:37 am

Marcpro napisał(a):Ostateczna decyzja oczywiście należy do Ciebie, ale ja uważam że pierwszy motocykl to powinien być taki, żebyś się nie bał go upuścić i żeby Cię było stać na glebę.

A więc cokolwiek, co da się zarejestrować, jedzie prosto i hamuje.


Bardzo cenna uwaga; osobiście nie polecam motocykli o pojemnościach większych niż 125 na pierwsze moto dla osób bez doświadczenia. Ja też zaczynałem od 125-ki lata temu i nie uważam tego za błąd bądź powód do jakiejkolwiek ujmy.

Re: Pierwszy motocykl

Pn sie 01, 2022 5:18 pm

https://www.facebook.com/groups/2034749013425020/permalink/3443663839200190/?sale_post_id=3443663839200190

Re: Pierwszy motocykl

Cz sie 04, 2022 2:49 pm

MarcinMMz napisał(a):Bardzo cenna uwaga; osobiście nie polecam motocykli o pojemnościach większych niż 125 na pierwsze moto dla osób bez doświadczenia. Ja też zaczynałem od 125-ki lata temu i nie uważam tego za błąd bądź powód do jakiejkolwiek ujmy.

Bez przesady, moim pierwszym w życiu moto było 125 na pierwszej godzinie jazdy na kursie, na drugiej godzinie była 250, a od 3 godziny jeździłem już gladiusem 650, pierwsze moje moto i nadal to samo od 4 lat to NC700X i wszystko zależy od tego co ma się w głowie.

Re: Pierwszy motocykl

Cz sie 04, 2022 7:46 pm

Najwyraźniej nie ma reguły. Trzeba się przymierzyć do konkretnych modeli i tyle...
Mój pierwszy motocykl to sprzęt ojca wyciągnięty z garażu SHL Gazela jak miałem 15 lat ;-) Ale dzięki temu później zrobiłem prawko na zasadzie wsiąść i zdać za pierwszym razem ;-)

Re: Pierwszy motocykl

N lut 26, 2023 8:49 am

Gościu jakiś totalnie odpalony. Próbuje mu powiedzieć żeby sobie założył Whatsapp ponieważ zdjęcia mojego motocykla mają wagę ok.6-8mb i jest ich ponad 60 szt. na e-mail można wysłać max.20mb.
Chłop się tak przestraszył że zablokował mój numer. Nie odpowiada mejlowo ani tutaj na forum.
Przestrzegam przed stratą czasu przed kontaktem z tym dziwnym użytkownikiem.
Pozdrawiam.
Odpowiedz