z racji nadchodzącej absencji w jeździe postanowiłem sprzedać swoją CBFk'kę. Szkoda żeby opony parciały aczkolwiek zastanawiam się jak pójdzie sprzedaż z racji nalotu jaki aktualnie widnieje na budziku
Po Hondę pojechałem pociągiem do znajomego znajomego i wróciłem na dwóch kółkach prawie 400 km
Moto większość czasu spędza w garażu podziemnym pod przykryciem w Tarnowie w woj. Małopolskim.
Ogólne dane:
CBF 600S PC 43
Rok produkcji 2008
Przebieg 81468
Wyposażenie + akcesoria:
Opony: Michelin pilot power 2ct - nalot < 4,5 k km
Napęd: DID - nalot < 4,5 k km
Akcesoryjne siedzenie, dużo dużo miększe
Podgrzewane manetki - oxford (oj przydały się nieraz)
Ładowarka 2xUSB z wyłącznikiem
Akcesoryjne klamki (pod kolor zacisków) - gdzieś w garażu leżą oryginały hondy
Błotnik tylnego koła
Crash pady
Kufer centralny na dwa kaski z oparciem
Stelaż + kufry boczne 2x33L
Komputer z wyświetlaczem biegów , przebiegiem, napięciem aku, temp
Wydech LeoVince
Do ewentualnego doposażenia:
- wyższa szybka + deflektor - ja zrezygnowałem po zainwestowaniu w porządne stopery motocyklowe
Początkiem zeszłego sezonu wymienione:
- olej, płyn hamulcowy, klocki, łożysko główki ramy, opony, napęd
Do wymiany przed sezonem: olej - nie zdążyłem na jesień (jeśli ktoś będzie zdecydowany to mogę to ogarnąć, tzn tak myślę bo nie wiem jakie teraz są kolejki do mechaników)
Wizualnie do ewentualnego podmalowania kilka obtarć eksploatacyjnych z czego najbardziej rzucająca się w oczy to te nad lewym podnóżkiem kierowcy (od buta...) + dwa obtarcia podmalowana jeszcze przez poprzedniego właściciela na tylnych plastikach pod mocowaniem kufrów.
W zeszłym roku obleciałem z żonką Tatry, Bieszczady oraz Rumunię (Transalpina + Transfogaraska).
Jeśli ktoś jest zainteresowany podeślę link do dokładniejszych zdjęć + VIN , nr rej i date pierwszej rejestracji.
Cena 15 200 z kuframi + dorzucę to co w niej miałem (pokrowiec, przeciwdeszczowiec, i pierdoły jak smar, szczotkę trytytki i szarą taśme
), zobaczymy jak pójdzie sprzedaż 