[SPRZEDAM] Pokrowiec na zbiornik BAGSTER CBF600S blue

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

[SPRZEDAM] Pokrowiec na zbiornik BAGSTER CBF600S blue

Postprzez MarcinMMz » Cz sty 13, 2022 8:22 pm

Witam,

Chciałbym odsprzedać praktycznie jak NOWY pokrowiec zbiornika do CBF-ki w wersji z owiewkami PC38 czyli CBF600S. Nie wiem jaki zbiornik mają wersje PC43 lub PC58 ale istnieje szansa że też będzie pasował.
Pokrowiec jest naprawdę jak nowy bo w praktyce był użyty bardzo krótko. Sprzedaję bo po pierwsze zmieniła mi się koncepcja zabudowy motocykla a po drugie od początku nie pasował mi do końca kolor pokrowca do reszty malowania motocykla (różnicę widać na zdjęciu). Dlatego jak ktoś szuka to oddam za przyzwoite pieniążki; chyba że ktoś ostatecznie posiada taki sam pokrowiec ale np. albo w kolorze pasującym do mojego motocykla albo po prostu w kolorze uniwersalnym czyli czarnym :-) to możemy się zamienić.

Jedyny minus na tę chwilę to taki, że zgubiłem (nie wiem jak, nie wiem gdzie ale się dowiem!) jeden pasek ściągający (boczny) i trzeba go dokupić. Wiem gdzie i jak go dostać; ewentualnie sam go dokupię w międzyczasie i będzie po temacie; ta kwestia jest do dogadania; kosztuje to niewielkie pieniążki.
Zdjęcia (przepraszam, bo robione w słabych warunkach) znajdują się pod linkiem poniżej:
https://www.dropbox.com/sh/1q23blu8r3qp ... y8Noa?dl=0

Pokrowiec mogę wysłać przez paczkomat inPost, PP lub przekazać podczas odbioru osobistego (bywam też w W-wie - kwestia domówienia miejsca spotkania).
Gorąco polecam; jak się nie sprzeda będzie dalej leżał i czekał na lepsze czasy :-)

Cena jaka mnie interesuje to 250zł.

Pozdrawiam,
Marcin
MarcinMMz
 

Re: [SPRZEDAM] Pokrowiec na zbiornik BAGSTER CBF600S blue

Postprzez MarcinMMz » Śr lut 16, 2022 9:49 am

Cena do negocjacji.
Na tę chwilę proponuję 199zł :-)
MarcinMMz
 


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości