CBF 1000, 2007 r.

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

CBF 1000, 2007 r.

Postprzez PeterS » N maja 22, 2022 11:26 am

Hi, na razie tu zostawię ogłoszenie, może się uda nie stracić z CBFą kontaktu ;)
Rok produkcji 2007, w 2008 wyprowadzony z salonu Hondy w Katowicach i zarejestrowany przez poprzedniego właściciela. Moto kupiłem od niego na jesieni 2010 r., z przebiegiem 9700km. Na śrubach były jeszcze kropki serwisowe. Oględziny przeprowadziłem z pomocą kolegów, doświadczonych motorzystów, którzy potwierdzili super stan i bezwypadkową przeszłość.
Od tej pory moto w moich rękach, jestem jego jedynym użytkownikiem, przejechać się dawałem tylko tym kolegom, którzy umieją jeździć.
Moto doposażyłem w:
- stalowy oplot przednich przewodów hamulcowych
- stelaż szyby Palmers (regulowany w 2 płaszczyznach, pozwala optymalnie odgrodzić sie od warunków zewnętrznych, umożliwia też opuszczenie szyby poniżej położenia oryginału, co czyni motocykl najcichszą CBFą w województwie).
- grzane manetki Oxford
- handbary
- gniazdo zapalniczki
- akcesoryjną kierownicę Accel (szersza i wyższa od oryginalnej - fajna sprawa na trasie, dodaję oryginalną z oryginalnymi obciążnikami)
- gmole
- oliwiarkę hand made
- moto sprzedaję ze stelażami i 3 kuframi Givi (boczne użyłem może 2-3x), do każdego kufra 2 oryginalne kluczyki.
Motocykl absolutnie bezwypadkowy, bezkolizyjny i bezszlifowy. 3 razy położony na boku (dokladnie tak) przy prędkości 0 km/h, gdy stojąc w miejscu, przechyliłem go zbyt mocno, przeszedł przez punkt 0 i pomimo walki klapnąłem obok niego na tyłek. I to tyle przez 12 lat.
Nie kombinowany, nie picowany do sprzedaży (zacząłem czyścić kolanka Autosolem, ale szybko mi się znudziło. Ale to pokazuje, że jeśli ktoś lubi, to możliwości są ;) ). Po prostu dobry, bezawaryjny motocykl. Żaden element nie był klepany, spawany czy lakierowany.
Nowe klocki hamulcowe z przodu (czarne Galfer, na dotarciu).
Olej wymieniany nie, jako rzecze serwisówka, co 12kkm tylko zawsze na początku sezonu, przeciętnie co 5-6kkm.
W tym roku też kupiłem (syntetyk Valvoline + filtr Meiwa), a w związku z decyzją o sprzedaży, nastąpi jego oficjalne przekazanie nabywcy, któremu zostawię przyjemność pierwszej wymiany oleju.
Przebieg 68kkm, jak najbardziej prawdziwy - prowadzę na forum "statystykę" od dawna (---> jazda rekreacyjna), moto znane na zlotach forumowych.
2 oryginalne kluczyki.
Używany głównie w trasie (nie mylić z turystyką, na tę nie mam czasu), miasto widział rzadko - co pewnie będzie miało wpływ na stan zawieszenia i sprzęgła. Nie zna palenia gumy, wheelie, stoppie czy tp. - poprzedni właściciel, lat 40, przesiadał się na małego V-Stroma.
Nie jest to anonimowy, powypadkowy ulep od handlarza, znamy się z CBFą od jej dzieciństwa.
Szukałem wersji SilverLine (z dolnymi owiewkami), a że sie nie udało, to dokupiłem dolne owiewki Five Stars, dedykowane do tej wersji. Ich montaż uniemożliwia założenie gmoli - tylko saute ewentualnie crashpady, a wiedząc co te potrafią zdziałać w razie wywrotki, podciałem i rozsunałem te owiewki by zmiescić gmole. Jest to rzeźba, były naprężone i z czasem zaczęły rysować gmole, pękać i pojawiały sie odpryski lakieru. W koncu zaczęły szpecić moto, wiec sciagnąłem. Dodaję je do moto może nabywca będzie miał jakiś na nie pomysł.
Więcej zdjęć na maila.
Cena - 16.500 zł, do uzgodnienia
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
PeterS
Fanatyk
 
Posty: 3165
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 9:22 am
Lokalizacja: Audiland, woj. małopolskie
Wiek: 47
Motocykl: HH 600+ETZ 250
W siodle: 100-200 kkm

Re: CBF 1000, 2007 r.

Postprzez PeterS » N cze 05, 2022 3:03 pm

Moto sprzedane.
Avatar użytkownika
PeterS
Fanatyk
 
Posty: 3165
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 9:22 am
Lokalizacja: Audiland, woj. małopolskie
Wiek: 47
Motocykl: HH 600+ETZ 250
W siodle: 100-200 kkm

Re: CBF 1000, 2007 r.

Postprzez -patrick- » Pn cze 06, 2022 7:41 am

gratulacje, co następne? :)
Avatar użytkownika
-patrick-
Nightmare
 
Posty: 4711
Dołączył(a): Pn cze 17, 2013 7:23 am
Lokalizacja: Poznań
Imię: Patryk
Motocykl: KTM 1290 SAT
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 1000, 2007 r.

Postprzez PeterS » Wt cze 07, 2022 8:06 am

Mały Szerszeń, jak się trafi jakiś fajny ;)
Avatar użytkownika
PeterS
Fanatyk
 
Posty: 3165
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 9:22 am
Lokalizacja: Audiland, woj. małopolskie
Wiek: 47
Motocykl: HH 600+ETZ 250
W siodle: 100-200 kkm

Re: CBF 1000, 2007 r.

Postprzez -patrick- » Wt cze 07, 2022 8:23 am

oo, taka zamiana :) czyli bardziej mieszczuch :)
zamykam i czekamy na nowy wątek :)
powodzenia w poszukiwaniach!
Avatar użytkownika
-patrick-
Nightmare
 
Posty: 4711
Dołączył(a): Pn cze 17, 2013 7:23 am
Lokalizacja: Poznań
Imię: Patryk
Motocykl: KTM 1290 SAT
W siodle: <100 kkm


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości