[S] Honda CBF600 SA | prywatnie | zadbana

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

[S] Honda CBF600 SA | prywatnie | zadbana

Postprzez Potomaszmoto » Wt sie 15, 2023 3:56 pm

Czołem Grupa! :clap:
Nadszedł ten dzień...
Rozważam opcję sprzedaży swojej Hondy :)
Pomysł - może i trochę szalony - zrodził się spontanicznie, bo na miesiąc przed wyjazdem urlopowym do Rumunii (z którego z resztą dopiero co wróciliśmy :P ).

I właśnie w związku z tym wyjazdem pomyślałem, że może uda się pojechać tam czymś nowym, większym może...
Ale obawy o to, czy w miesiąc uda mi się i sprzedać obecne moto i kupić nowe sprawiły, że jednak objechaliśmy jeszcze Rumunię na obecnej Hondzie.

Teraz natomiast, po powrocie, mogę wrócić do tematu :)
Z jednej strony: z bólem serca, ale z drugiej: z nadzieją na nowe przygody, wystawiam "pod młotek" swoją Hondzinę.

Na razie nie wrzucam na żadne oficjalne serwisy ogłoszeniowe - popytam wpierw na grupach - może akurat ktoś szuka czegoś podobnego.

A teraz do rzeczy:

Mój prywatny motocykl, Honda CBF 600SA, 2005r, na gaźnikach. Jak nazwa wskazuje, test to wersja "S", czyli z owiewkami i "A", czyli z ABS (charakterystyczne złote zaciski hamulcowe).
Zakupiona w kwietniu 2019.

Kupiona z pomocą Wiktora z "Oględzin motocyklowych" (znany i polecany we Wrocławiu - żeby było zabawniej, poprzedni właściciel również go brał do pomocy przy zakupie tego moto ).

W dzień zakupu na liczniku było 55300km.
Dziś licznik wskazuje 111130km.

Motocykl w ciągłym użytkowaniu przeze mnie, jako jedynego użytkownika.
Na co dzień, jak pogoda pozwala (a czasem i jak zaskoczy to też :P ) motocyklem dojeżdżam do pracy (tam i z powrotem ok 32km, 80% stanowi AOW – Autostradowa Obwodnica Wrocławia, czyli A8-mka).
Jak widać - jeżdżę dużo. Ale w związku z tym staram się też dbać o moto, aby mi służył.
Regularnie serwisowany i inwestowany.
Dzięki temu cieszę się możliwie bezproblemową jazdą.
I to nie tylko do pracy i z powrotem.

Honda objechała z nami takie wycieczki poza granice PL:
✅ 2021: Objazdówka po Włoszech. 3520km (Polska, Czechy, Austria, Włochy, Austria, Czechy, Polska)

✅ 2022: Chorwacja i Węgry. >3000km (Polska, Czechy, Austria, Słowenia, Chorwacja, Węgry, Słowacja, Polska)

✅ 2022: Alpy. 2840km (Polska, Czechy, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włochy, Austria, Niemcy, Czechy, Polska)

✅ 2023: Objazdówka po Rumunii. 3173km (Polska, Słowacja, Węgry, Rumunia, Węgry, Słowacja, Polska)

Oprócz tego liczne lokalne weekendowe wyjazdy.

Honda jak na swoje lata nie tylko dobrze jeździ, ale i prezentuje się całkiem nieźle, co można zobaczyć na zdjęciach/filmach/osobiście.

W lutym 2022 udało mi się zaliczyć jedyną parkingówkę (parkowałem pod pracą) dosłownie tocząc się. Upadek niefortunny, bo ucierpiały kluczowe plastiki (a wiadomo, że one są najdroższe).

Mimo to - naprawiłem dla siebie, bez "dziadowania" - zgodnie ze sztuką, dlatego wszystkie części zakupiłem nowe i oryginalne (mam paragony i zdjęcia - pełna dokumentacja. Czasza, wypełnienie zegarów, szyba).

Dodatkowo posiadam plik z zapisanymi serwisami oraz paragony możliwie na wszystko co kupuję, a także w miarę możliwości dokumentację zdjęciową.

➡️OC ważne do: 01.03.2024
➡️Przegląd ważny do: 16.05.2024

Najważniejsze rzeczy z wyposażenia:
✔️ 2x komplety kluczyków
✔️ Akcesoryjna szyba z deflektorem (MRA).
✔️Gmole (osłona silnika) HEED.
✔️ Stopka centralna (bardzo przydatna, m.in. odciąża opony przy choćby zimowaniu, ułatwia też czyszczenie łańcucha).
✔️ Dystanse na lusterkach (fabrycznie niewiele widać - znany temat użytkowników CBFki).
✔️ Obszyta kanapa (przez poprzedniego właściciela, u Nosferka).
✔️ Kufer centralny z oparciem dla pasażera oraz dorobioną półką (mega się sprawdza przy turystycznych wyjazdach, mam tam zawsze położony plecak).
✔️ Stelaże na kufry boczne (spełniają się również jako ochrona plastików przed uderzeniem).
✔️ Uchwyt na telefon z ładowaniem + gniazdo zapalniczki.
✔️ Akcesoryjny wydech BOS.
✔️ Białe kierunkowskazy (dla lepszego efektu wizualnego ;) ).
(✔️ grzane manetki - w zeszłym roku przestały działać - kiepski ze mnie elektryk, więc nie sprawdzałem, ale myślę, że temat do ogarnięcia)

Kto zna ten model, ten wie, że to "pancerna" jednostka. Bezawaryjne wyjazdy mówią same za siebie, a o reszcie można poczytać na grupach facebookowych :)
Motocykl jest bardzo "wdzięczny" w prowadzeniu.
Trzymany w garażu.

Pełną "historię życia" Hondy można sprawdzić na moim funpage'u na FB @Potomaszmoto.

Dla zdecydowanego kupca dokładam różne gratisy:
✅ pokrowiec
✅ tankbag (pojemna torba na zbiornik paliwa, mocowana na magnesy, z możliwością noszenia jako plecak,z bocznymi kieszeniami i mapownikiem).
✅ i wszystko inne to co znajdę do tego moto w garażu ?

Ostatni serwis był w czerwcu tego roku, tuż przed wyjazdem do Rumunii:
➡️ nowy filtr powietrza
➡️ nowy filtr oleju
➡️ wymieniony olej
➡️ nowe świece
➡️ nowa opona na przód (Pirelli Angel ST)
➡️ ogólny przegląd serwisowy

Reszta na zdjęciu (plik Excela z zapisaną historią serwisową + część paragonów).

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam śmiało na oględziny i do kontaktu.
Odpowiem na wszystkie nurtujące pytania - zarówno o motocykl, jak i o dalsze wyjazdy.

Więcej zdjęć udostępniam w albumie na dysku Googla:
https://drive.google.com/drive/folders/ ... drive_link

Cena: 11800zł

Lokalizacja: Wrocław

link do ogłoszenia:
https://www.olx.pl/d/oferta/honda-cbf-6 ... ro_listing
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Potomaszmoto
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt sie 15, 2023 3:37 pm
Imię: Tomasz
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości