Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Odpowiedz

CBF 1000 Weryfikacja ogłoszenia

Śr gru 18, 2019 5:35 pm

Witam wszystkich !
Chciałem prosić o weryfikację ogłoszenia sprzedaży CBF 1000. Przez telefon sprzedawca twierdzi oczywiście, ze wszystko cacy i tylko rejestrować i jechać. Moto z Anglii. Do miejsca oględzin mam dużo kilometrów do zrobienia i jestem nowicjuszem w temacie więc każda uwaga będzie cenna ! :)
Dzięki !
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbf ... 937184710b
Ostatnio edytowano Śr gru 18, 2019 7:48 pm przez puls200, łącznie edytowano 1 raz

Re: CBF 1000 Weryfikacja ogłoszenia

Śr gru 18, 2019 5:55 pm

No mistrz! xcrazy

Zapraszamy do powitalni, to zawsze miło się najpierw przywitać, ludzie chętniej wtedy Ci pomogą.
A potem możesz wrzucić linka do ogłoszenia, bo nawet przy najszczerszych chęciach nie jesteśmy w stanie Ci bez niego pomóc.

Re: CBF 1000 Weryfikacja ogłoszenia

Śr gru 18, 2019 7:49 pm

zbyhu napisał(a):No mistrz! xcrazy

Zapraszamy do powitalni, to zawsze miło się najpierw przywitać, ludzie chętniej wtedy Ci pomogą.
A potem możesz wrzucić linka do ogłoszenia, bo nawet przy najszczerszych chęciach nie jesteśmy w stanie Ci bez niego pomóc.

Poprawione, to chyba z tych emocji :)

Re: CBF 1000 Weryfikacja ogłoszenia

N gru 22, 2019 2:59 pm

Serwus, widać ze zdjęć że moto zadbane 3 oryginalne kufry, akcesoryjne klamki, grzane manetki i fajne wydechy robią swoje. Jak dla mnie trzeba by pojechać i zobaczyć to cudo, przebieg raczej normalny. LWG

Re: CBF 1000 Weryfikacja ogłoszenia

N gru 22, 2019 7:47 pm

Opatulony kuframi i owiewkami, że nic nie widać. Z tych fotek raczej niewiele się dowiemy. Jak gość chce sprzedać, niech zdejmie dolną owiewkę i kufry i zrobi porządne foty + foty od góry. Inaczej jest to kupowanie kota w worku.

Re: CBF 1000 Weryfikacja ogłoszenia

Pn gru 23, 2019 10:35 am

SC58 miała złote felgi ?
Może na na rynek angielski, bo według katalogu części wszystkie wersje "ED" czyli na Europe kontynentalną, miały felgi szare.

Re: CBF 1000 Weryfikacja ogłoszenia

Pn gru 23, 2019 3:24 pm

Też pierwszy raz takie widzę.

Re: CBF 1000 Weryfikacja ogłoszenia

Pn gru 30, 2019 10:34 am

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. W między czasie znalazłem jeszcze takie ogłoszenie https://www.olx.pl/oferta/honda-cbf-100 ... CTmTt.html byłem przejazdem i nawet oglądałem ale z braku doświadczenia to nie wiele mogłem sprawdzić. Z podstawowych rzeczy wszystko działa :P Chyba wybiorę się z mechanikiem żeby posłuchał ale może coś doświadczeni koledzy wywnioskują już ze zdjęć ?

Re: CBF 1000 Weryfikacja ogłoszenia

Pn gru 30, 2019 11:18 pm

No wiele na zdjęciach nie widać. Brak też zdjęć prawej strony. Więc ciężko coś powiedzieć.

Pozdrawiam
Marcin Jan

Re: CBF 1000 Weryfikacja ogłoszenia

Śr sty 01, 2020 10:33 pm

puls200 napisał(a):Bardzo dziękuję za odpowiedzi. W między czasie znalazłem jeszcze takie ogłoszenie https://www.olx.pl/oferta/honda-cbf-100 ... CTmTt.html byłem przejazdem i nawet oglądałem ale z braku doświadczenia to nie wiele mogłem sprawdzić. Z podstawowych rzeczy wszystko działa :P Chyba wybiorę się z mechanikiem żeby posłuchał ale może coś doświadczeni koledzy wywnioskują już ze zdjęć ?


Serwus, znam sprzedawce i motocykl, sprzęt godny polecenia i nie jest to ulep, sprzedający to motocyklista i mój dobry znajomy. :thumbsup:
Odpowiedz