Powypadkowa HONDA CBF 600 o nr rej. EBESF75 może być teraz n

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Powypadkowa HONDA CBF 600 o nr rej. EBESF75 może być teraz n

Postprzez Honda CBF 600 » Pt mar 04, 2022 2:06 pm

Witam serdecznie. Kilka dni temu zdecydowałem się na podjęcie próby zakupu wymarzonego motocykla jakim jest Honda CBF 600 2005r (czarna). Udałem się do sprzedawcy (jak się okazało nieuczciwego) W ogłoszeniu na OLX informował, że motocykl jest cacy, nieuszkodzony, ma wszystkie papiery, badania techniczne itd itp. no ogólnie to stan igła. Przejechałem się nim dosłownie 300 metrów. Nie zauważyłem aby posiadał jakieś widoczne wady. Podjąłem decyzję o zakupie. No i wtedy zaczęły się schody.. Gościu nagle twierdzi, że papiery od motocykla ma gdzieś w busie i że wyszedł przegląd, który niby miał być ważny cały rok. Typ mówi że przegląd zrobi i mi przywiezie motor. Dałem 600zł zaliczki. Po powrocie do domu ustaliłem w historii pojazdu, że w 2018 roku brał udział w poważnym wypadku drogowym gdzie został zatrzymany dowód rejestracyjny z adnotacją że "zostały uszkodzone zasadnicze elementy nośne pojazdu w tym rama". Motocykl stał od 2019 roku do 2022 roku aż do mojego przyjazdu bez przeglądu co jasno wskazuje, że stał w kawałkach. Zrobił ten przegląd 2.03.2022 i diagnosta zamieścił wpis "badanie techniczne po wypadku drogowym". Gość się wypierał, że żadnego wypadku nie było itd. od słowa do słowa zaczął nagle być chamski przez telefon. Ugadaliśmy się na zwrot zaliczki gdzie po chwili mówi do mnie, że przejazd jego motocyklem kosztuje 1000zł. Pojechałem do gościa po kasę. Robił mega problem, awanturował się, popychał, groził. Na miejsce przyjechała policja i w rezultacie oddał zaliczkę. Ogólnie cham i prostak. Nie polecam tego gościa. Łapcie dane pojazdu. HONDA CBF 600 EBE SF75 VIN ZDCPC38B05F051813 stan licznika na tą chwilę to 30 340.[/b] Omijajcie ten motocykl z daleka. Łapcie zdjęcia. P.S. Może przerejestrować tego grata na blachy z Łasku tj. ELA....
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ostatnio edytowano Pt mar 04, 2022 6:40 pm przez Honda CBF 600, łącznie edytowano 2 razy
Honda CBF 600
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt mar 04, 2022 2:02 pm
Motocykl: Honda CBF 600
W siodle: <100 kkm

Re: Powypadkowa HONDA CBF 600 o nr rej. EBESF75 może być ter

Postprzez bushmaster » Pt mar 04, 2022 4:37 pm

:eek: masakra
Avatar użytkownika
bushmaster
Maniak
 
Posty: 1115
Dołączył(a): Cz sty 10, 2013 2:38 pm
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: CBF 1000 FA '13
W siodle: <100 kkm

Re: Powypadkowa HONDA CBF 600 o nr rej. EBESF75 może być ter

Postprzez Turos » Pt mar 04, 2022 6:21 pm

Ja bym wrzucił na bez-wypadkowe.net
Swoją drogą, jak już nie było papierów przy motocyklu podczas oglądania to by mi się zapaliła czerwona lampka.
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7612
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 35
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm


Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron