CBF 600 - poproszę o opinie

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

CBF 600 - poproszę o opinie

Postprzez BogdanCBF » So kwi 09, 2022 4:08 pm

BogdanCBF
Użytkownik
 
Posty: 27
Dołączył(a): Śr mar 30, 2022 11:22 am

Re: CBF 600 - poproszę o opinie

Postprzez MarcinMMz » So kwi 09, 2022 7:12 pm

Nic tylko brać! :-) Wygląda zdrowo ;-) Szkoda że nie ma podanego przebiegu ale to już drugorzędna sprawa.
MarcinMMz
 

Re: CBF 600 - poproszę o opinie

Postprzez BogdanCBF » So kwi 09, 2022 8:07 pm

Trzy kluczyki i każdy z nich widać, że troche zniszczony.
To mnie zastanawia...
BogdanCBF
Użytkownik
 
Posty: 27
Dołączył(a): Śr mar 30, 2022 11:22 am

Re: CBF 600 - poproszę o opinie

Postprzez MarcinMMz » So kwi 09, 2022 9:00 pm

Cóż mam Ci odpisać.... :-D
Kryteria zakupu motoru/samochodu obecnie są tak różne i nieprzewidywalne że można książkę pisać... Ostatnio sprzedawałem samochód. Ludzie/Kupujący zamiast przyjechać i obejrzeć to zadawali dziwne pytania przez SMS-y, szukali po necie sensacji, itd.... wszyscy oczywiście uświadomieni po lekturze typu fora internetowe tak naprawdę nie wiedząc nawet o co pytają. W końcu przyjechała kobieta z gościem który się znał na samochodach i wiele nawet nie pytali; obejrzeli, zagadali o cenę i odjechali "nowym" samochodem :-)
MarcinMMz
 

Re: CBF 600 - poproszę o opinie

Postprzez BogdanCBF » Cz kwi 28, 2022 7:24 pm

Dobry wieczór, poproszę o wsparcie w weryfikacji ogłoszenia: https://www.olx.pl/d/oferta/honda-cbf-6 ... KLF9B.html
Ostatnio edytowano Pt kwi 29, 2022 4:15 am przez BogdanCBF, łącznie edytowano 1 raz
BogdanCBF
Użytkownik
 
Posty: 27
Dołączył(a): Śr mar 30, 2022 11:22 am

Re: CBF 600 - poproszę o opinie

Postprzez BogdanCBF » Cz kwi 28, 2022 7:43 pm

?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
BogdanCBF
Użytkownik
 
Posty: 27
Dołączył(a): Śr mar 30, 2022 11:22 am

Re: CBF 600 - poproszę o opinie

Postprzez h3llord » Pt kwi 29, 2022 11:24 am

BogdanCBF napisał(a):?

Ciężko coś wnioskować po zdjęciach, ale na miejscu na pewno bym przyjrzał się tarczom. Na zdjęciach wyglądają już na zmęczone - spory rant.
Naklejki z przodu dobrze świadczą, wstępnie łańcuch i naciąg też wygląda ok. Ilość kluczyków się zgadza, nie widzę tylko czy jest do kluczyka tabliczka z numerem.
Ogólnie po zdjęciach bym powiedział, że warto obejrzeć i się przejechać. Sprawdzić czy nie ma luzów, jak są delikatne shimy zdemontować kufry, szczególnie centralny. Powtórzyć jazdę. Z tego co widzę już to chyba wersja z wtryskiem (jeżeli się mylę poprawcie), więc przy 48000km kontrola luzów zaworów. Sprawdzić jak odpala oraz ładowanie.
Tyle na szybko
h3llord
Użytkownik
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pn paź 26, 2020 7:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Szymon
Motocykl: CBF1000A `08 SC58
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 600 - poproszę o opinie

Postprzez MarcinMMz » Pt kwi 29, 2022 11:52 am

Ze swojej strony podepnę się pod przedmówcę; jechać, obejrzeć i nie czytać internetów :-) Jak OK to brać a nie kupować na podstawie zdjęć. Nie znasz się to poproś kolegę, rzeczoznawcę, itd. Zawsze ktoś pomoże ale na miejscu a nie oglądając zdjęcia na których i tak wszystkiego nie widać.

Sprzedawałem samochód ostatnio... porażka. W końcu przyjechała kobieta z 3 gościami tylko po to aby po 0,5 godziny zakończyć transakcję i kupić auto. Ale ile wcześniej miałem telefonów, sprawdzania VIN, doszukiwania się wszelkich wad, itd... A jakie historie na temat awaryjności silnika i samego auta udało mi sie wysłuchać w między czasie... Od razu było widać że kupujący "oczytani" na forach.

Podsumowując: nie kupujesz nówki więc nie oczekuj że kupisz nówkę. Pewne inwestycje zawsze trzeba przewidzieć typu opony, oleje, zawieszenie; pytanie ile tego się uzbiera i czy się finalnie to opłaca.

Powodzenia!
MarcinMMz
 

Re: CBF 600 - poproszę o opinie

Postprzez Marcpro » Pt kwi 29, 2022 1:15 pm

BogdanCBF napisał(a):Dobry wieczór, poproszę o wsparcie w weryfikacji ogłoszenia: https://www.olx.pl/d/oferta/honda-cbf-6 ... KLF9B.html


Chyba coś było robione z przednim zawieszeniem, bo górne kapsle na lagach są inne niż w oryginale.

Czyżby przedni widelec miał pełną regulację?
Albo i nie, bo obydwie śrubki są niebieskie.
Marcpro
Użytkownik
 
Posty: 121
Dołączył(a): Wt cze 16, 2020 10:37 am
Lokalizacja: Żelazowa Wola
Motocykl: CBF600S (PC38)
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 600 - poproszę o opinie

Postprzez BogdanCBF » Pt kwi 29, 2022 5:14 pm

Dziękuję za wsparcie :)
Słonecznej i spokojnej majówki życzę...
BogdanCBF
Użytkownik
 
Posty: 27
Dołączył(a): Śr mar 30, 2022 11:22 am


Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości