Voge 900

Dział poświęcony motocyklom innych marek.

Voge 900

Postprzez raphi » Cz kwi 25, 2024 1:49 pm

To Tigery od Triumpha wjechały już na poziom GSów. Są iluzorycznie tańsze. Ja z motocykla jestem zadowolony chociaż dzisiaj przy tym wyborze i cenach to za cenę Tigera mógłbym kupić 2 w pełni wyposażone sprzęty, np. Royal Enfield jakiś + taki chiński motocyklowy SUV. I pewnie Tigera bym nie kupił. Ale wtedy nie było za bardzo dobrej alternatywy. Dziś można nawet Hondę NX500 przygarnąć która jest świetnym sprzętem do włóczenia się po świecie a kosztuje trzydzieści parę koła.
...ale co ja tam wiem.
raphi
Nightmare

Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Voge 900

Postprzez adamlca » Pn lip 15, 2024 7:14 pm

Tak przy okazji...
Bylem dzis w legnickim Motorlandzie.Maja Voge 900 do jazd testowych.Kove 800X tez.Warunki jazd;
2000zl kaucji.
200zl za dwie godziny.Odliczane od ceny motura gdy go kupimy.Czyli po staremu,bo w ub.roku z TRK702 bylo identycznie.
Tej klasy motocykle w wypozyczalniach sa po okolo 400zl/dzien-szkoda slow.Podziekowalem.

Przy okazji.Kove kupic mozna ale kufry w cenie 4500 beda dopiero zima...wyzsza szyba tez.A oryginalna szczatkowa.Chyba ze ktos to kupi faktycznie do offu bo 27cm przeswitu toto ma.
Kove silnik ma od KTMa.Przy czym jak podkreslaja to nie KTM produkuje silnik dla Kove a odwrotnie.Na moje pytanie co z walkami rozrzadu ktore predko padaja szef mowi ze gore silnik ma zmieniona i problemu nie bedzie.
Klienci to sprawdza...
Litr jest jak Media Markt-nie dla idiotow.
adamlca
Maniak

Imię: adam
Motocykl: CBF1000 A
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Inne marki