Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom innych marek.
Odpowiedz

Re: Kawasaki Versys 1000

Wt lut 09, 2021 7:59 pm

Już coś nagrane czy jeszcze się rozglądasz?

Re: Kawasaki Versys 1000

Wt lut 09, 2021 8:23 pm

Celuje w AT. Teraz jak gotówka na koncie to większa motywacja do decyzji.Wcześniej dwie mi już uciekły.

Pozdrawiam
Marcin Jan

Re: Kawasaki Versys 1000

Śr lut 10, 2021 1:30 pm

Wczesniej pisales ze na AT jestes na bank zdecydowany-tak zostalo?
Bo ja na Twoim miejscu mialbym kosmiczny dylemat.Nie dawno przysiadlem sie do S.Tenere 1200 i...tez mi sie podoba a pewnie idzie ja wyrwac z 15tys mniej niz AT.
Z drugiej strony kazdemu zycze takich dylematow :biggrin:

Re: Kawasaki Versys 1000

Śr lut 10, 2021 2:03 pm

Tak raczej AT choć wiesz jak zaczynasz drążyć temat to wychodzą konkurencyjne motocykle. Dużo czytałem nt tenery 1200 i rzeczywiście zbiera dobre opinie ale imho do terenu ma lekką nadwagę. Triumph 900 rally jest lepszą konkurencją bo jest lżejszy. Choć według mnie taka honda będzie łatwiejsza do odsprzedaży.

Pozdrawiam
Marcin Jan

Re: Kawasaki Versys 1000

Cz lut 11, 2021 7:19 pm

nocny napisał(a):Celuje w AT. Teraz jak gotówka na koncie to większa motywacja do decyzji.Wcześniej dwie mi już uciekły.

Pozdrawiam
Marcin Jan
Spoko. Ostatnio też myślałem o zmianie na jakiegoś moto SUVa. Teraz jednak trochę inne wydatki mam, więc trzeba będzie się jeszcze sezon lub dwa przemęczyć :)

Re: Kawasaki Versys 1000

Cz lut 11, 2021 9:21 pm

Widzę, nie jestem sam xdirol

Re: Kawasaki Versys 1000

Pt lut 12, 2021 3:12 am

Człowiek się stary robi i przyciąga kanapa ;)
Pamiętam raz jazdę Wiadrem Sarny. Pięknie szło po księżycowym asfalcie w okolicach Węgierskiej Górki :thumbsup:

Re: Kawasaki Versys 1000

Pt lut 12, 2021 4:19 am

Myślałem, że pójdziesz w ślady Tigera, a wybrałeś wyścigówkę... serio :msn-wink:

Re: Kawasaki Versys 1000

Pt lut 12, 2021 7:13 am

też myślę nad zmianą na jakiegoś SUVa.
Tracer, VStrom, a teraz jeszcze Versys ... Afryka raczej odpada, bo nie ten budżet już, więc na wiosnę pewnie wycieczka po salonach i jazdy próbne aby coś zdecydować :) jak ktoś pisał, może to już ostatni moment na zakup dobrego sprzętu z Japonii, zanim UE wymorduje spalinowe motocykle.

Re: Kawasaki Versys 1000

Pt lut 12, 2021 7:34 am

No proszę, w nasz los wpisany jest twórczy niepokój... Za rok może i Nazarejski wybierze się na jakieś zakupy...
Toście się, nocny, najeździli tym Versysem! :msn-wink:
Odpowiedz