Tu wrzucamy oferty sprzedaży
Odpowiedz

Re: Cardo Sho-1 DUO

Pt maja 11, 2018 10:32 am

No Dyziak, zabił cię :P i jeszcze ma rację :P

Re: Cardo Sho-1 DUO

Pt maja 11, 2018 11:58 am

Wcale mnie nie zabił. Jakoś w zeszłym roku to nikomu nie przeszkadzało, więc to czy ma rację to kwestia dyskusyjna. Poza tym nie mam zamiaru czytać setek postów nt., że za drogo, że to czy tamto. Wiadomo jakie ceny są na rynku tego typu używanych urządzeń. Różnica polega na tym, że ja nie sprzedaję złomu. Ale jeżeli tak bardzo chcecie to cena wyjściowa 700 zł za jeden a 1200 zł za dwa. I żadnych postów dot. ceny, bo będę kasować :naughty: W wolnej chwili zrobię zdjęcia, aby podrasować temat xpleasantry

Re: Cardo Sho-1 DUO

Pt maja 11, 2018 12:10 pm

nikomu? :)
Widzę zaraz pierwszy post pod ogłoszeniem o cichociemnym. Ale może źle widzę :P

luzik, bez spiny :cheers:

Re: Cardo Sho-1 DUO

Pt maja 11, 2018 12:34 pm

-patrick- napisał(a):nikomu? :)
Widzę zaraz pierwszy post pod ogłoszeniem o cichociemnym. Ale może źle widzę :P

luzik, bez spiny :cheers:

Patricku, chodziło o to czy sprzedaję jeden czy dwa interkomy :cheers:

Re: Cardo Sho-1 DUO

Pt maja 11, 2018 4:07 pm

ja przestałem pytać jak ktoś nie podaje ceny, w większości przypadków była mało atrakcyjna i trudno negocjowalna

Re: Cardo Sho-1 DUO

Pt maja 11, 2018 5:26 pm

123 napisał(a):ja przestałem pytać jak ktoś nie podaje ceny, w większości przypadków była mało atrakcyjna i trudno negocjowalna

Czyli dokładnie jak w tym przypadku ja byłem mniej rozważny i zapytałem.

Re: Cardo Sho-1 DUO

So maja 12, 2018 12:34 pm

W wielu poważnych forach/grupach na których bywam (fotograficznych, rowerowych) przy ogłoszeniach jest obowiązek podania ceny i zdjęcia przedmiotu. Bardzo dobra zasada moim zdaniem. Komentowanie to nic innego jak targowanie się, jak najbardziej dopuszczalne.

Re: Cardo Sho-1 DUO

So maja 12, 2018 1:08 pm

Wesoły Dyzio napisał(a):Wcale mnie nie zabił. Jakoś w zeszłym roku to nikomu nie przeszkadzało, więc to czy ma rację to kwestia dyskusyjna. Poza tym nie mam zamiaru czytać setek postów nt., że za drogo, że to czy tamto. Wiadomo jakie ceny są na rynku tego typu używanych urządzeń. Różnica polega na tym, że ja nie sprzedaję złomu. Ale jeżeli tak bardzo chcecie to cena wyjściowa 700 zł za jeden a 1200 zł za dwa. I żadnych postów dot. ceny, bo będę kasować :naughty: W wolnej chwili zrobię zdjęcia, aby podrasować temat xpleasantry

Nie no, doć mu BANA!!! xpleasantry xpleasantry xpleasantry

albo BANAna :smoke:

Re: Cardo Sho-1 DUO

N maja 13, 2018 5:19 pm

Albo Bananem go :P

Re: Cardo Sho-1 DUO

Pn maja 14, 2018 1:11 pm

Obrazek

:naughty:
Odpowiedz